Skocz do zawartości

Przedpremiera V911S


hornet2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O heliku  4 Ch WLtoys V911 nie muszę pisać gdyż jest on od dawna znany prawie każdemu modelarzowi . Ale przeglądając stronę Banggood natrafiłem na przedsprzedaż tego modelu w wersji flybarless V911S ! https://www.banggood.com/WLtoys-V911S-2_4G-4CH-6-Aixs-Gyro-Flybarless-RC-Helicopter-RTF-p-1318778.html?rmmds=search Ciekawe czy będzie taki popularny jak V911 ?

 

 

20120916095557734.JPG V911

 

SKU096588-2.jpg V911 Pro

 

1bd20203-4c3b-4a5c-bb23-45de0f1ada78.jpg V911S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapewne będzie. To idealne modele do stawiania pierwszych kroków. My zaczynaliśmy od eSky Lama czy Big Lama potem Belty i Honey Bee. Trexy to było marzenie :)

 

 

Miałem chyba wszystkie wersje V911 . ;)  Ale gdy skleciłem coś takiego ( helik FX 067C w budzie Honey Bee King 4 )  to choć był to helik 4Ch to latanie było nim całkiem inne . Jednak flybarless to flybarless . Ciekawe czy ten V911S dogadałby się z apką TG 9X tak jak V911 ? To byłoby super !

 

3d18b6053c02157fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Całkiem inaczej lata się helikiem 4Ch bez flybara jak z flybarem . Latałem flybarless 4Ch nieco większym od V911S . ;)  

 

3d18b6053c02157fmed.jpg

 

Fajnie się nim latało .  Do latania w mieszkaniu był za duży . A tym V911S można sobie polatać jak jest pogoda na dworze a jak jej nie ma to w mieszkaniu . Fajny kopterek na teraźniejsze długie zimowe wieczory . Są heliki 4Ch z silnika mi bezszczotkowymi . Chociażby V912 albo V913 . Co prawda na ogonie mają silnik szczotkowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć. Nada się to do nauki latania heli od podstaw?

Nie. Nauczysz się przesuwać helikiem po niebie (albo raczej pokoju) a później kupisz helik 6 kanałowy i będziesz się nie tylko uczył od nowa, ale też walczył z nieprawidłowymi odruchami.

Jak chcesz sie pobawić po mieszkaniu i nie planujesz w przyszłości latać prawidłowym helikiem to możesz kupić. Zabawa będzie taka jak biedronką a przynajmniej będziesz widział gdzie przód gdzie tył.

Natomiast jesli zamierzasz pójść w kierunku helików to stracisz tylko czas. Lepiej od razu kupić XK K110 i uczyc sie bezstresowo i tanio latać poprawnie. Ale o tym już było nie raz, więc daruje sobie szczegółowe argumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i zakupiłem model 911S i był to najwiekszy błąd jaki mogłem zrobić... od godziny próbuje wystartować i utrzymać go w powietrzu ale to jest praktycznie niemożliwe... lata w każdą strone tylko nie tam gdzie chce

 

Sime 107G miałem już tak opanowaną że niemalże z zamkniętymi oczami mogłem nią sterować i chociaż dało sie utrzymać go w miejscu w powietrzu!

 

Odradzam! nie zróbcie tego błedu co ja... 230zł poszło sie !@#$%^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i zakupiłem model 911S i był to najwiekszy błąd jaki mogłem zrobić... od godziny próbuje wystartować i utrzymać go w powietrzu ale to jest praktycznie niemożliwe... lata w każdą strone tylko nie tam gdzie chce

 

Sime 107G miałem już tak opanowaną że niemalże z zamkniętymi oczami mogłem nią sterować i chociaż dało sie utrzymać go w miejscu w powietrzu!

Syma 107G sama lata, więc... 

Poszukaj, poczytaj a później bzdury pisz.

Cóż to za magiczny przycisk ciskasz i przytrzymujesz albo co klikasz, że chcesz przełączyć w MODE1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam pomieszczenie 30m2 i nie jestem wstanie chwili utrzymac go w powietrzu bo ciagle ucieka mi na boki

 

Z tego co zauważyłem to chyba nie ma możliwości zmienić z MODE 2 na MODE 1 (próbowałem przyciskiem który jest nad potencjometrem od unoszenia)

 

Syma jak wzniosła sie w powietrze to stała równo jak Dron a tutaj ucieka mi jakby był bardzo duży wiatr. Każda próba uniesienia nawet powoli do góry od razu HELI leci w prawy bok, próba poprawienia tego trymerem kończy się ucieczką w drugą strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się jeździło rowerkiem z doczepionymi bocznymi kółkami to teraz się guza nabiło...

 

Wypadało by zapoznać się choć odrobinę z tą, nazwijmy to, instrukcją dołączoną do V911S

Poczytaj https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?3101508-Wl-v911s to tylko 25 stron

a tam będzie też o trymowaniu, i ustawieniu wstępnego trymowania, i jak wejść w ten tryb, 

i może jeszcze o paru innych rzeczach, które mogły zrobić (albo i nie) małe chińskie rączki.

 

Tylko trzeba chcieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie zachowanie jest normalne?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Au1gPBgn5bE

 

Dodam kolejny raz, że jak trymerem dam 1 w lewo to zaczyna uciekać w lewo


No. A w normalnych helikach ucieka tak w każdą stronę. Nie bardzo rozumiem na co narzekasz.

 

Trochę czego innego oczekiwałem, większość osób których sie pytałem pisali że to idealny model dla początkujących. Dziękuję w takim układzie... nie chce wiedzieć jak te "profesjonalne" latają

 

Moja córka 2 letnia uwielbia oglądać jak latam Heli - przy takim wariacie nie odważe się zrobić to w domu. Chyba, że mój egzemplarz jest uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie zachowanie jest normalne?

Ja bym powiedział, że nie. Bo kto normalny tak tłucze 230 PLN? No ale kto bogatemu zabroni?

Przepraszam, ale czasami menda jestem.

Nie jestem fachowcem i nie chcę się wymądrzać, ale w helikach im wyżej tym lepiej, bo... i start powinien się odbyć dość zdecydowanym (?) podniesieniem.

W temacie do którego link podałem jest np. uwaga o (czasami) źle zamontowanej płytce z elektroniką

w wyniku czego głupieje żyroskop i helik ucieka w jedną stronę.

Poświęć godzinę czy dwie, "przeleć" tamten temat. Z pewnością trochę się rozjaśni...

 

Edyta:

a profi lata np. tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.