Skocz do zawartości

Problem z silnikiem EMAX


kamil_rc

Rekomendowane odpowiedzi

attyla, te regulatorki tower pro naprawdę są trudne w programowaniu w porównaniu z nastikowskim DUALSKY mojego kolegi programowanie to niebo a ziemia regulator pika powoli, łatwo odróżnić krótki sygnał od drugiego i z nim nie ma problemu a moje aku były od tych "wpylających ryż" więc to mógł być też problem z aku nie powiem ta przygoda zraziła mnie do elektryków na jakiś czas ale teraz jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku mając jeden regulator z całej serii regulatorów wypowiadasz się o marce ???

To tak jakby powiedzieć ,że Mercedesy są niewygodne i się przewracają , bo stwierdziłem to jeżdżąc A klasą!!!

Człowieku zanim napiszesz coś równie bezsensownego to się zastanów, bo czytają Cię rożni ludzie i może pomyślą ,że masz rację !!!!

Ja używam kilkunastu regli i TP i sobie je bardzo chwalę.

Nigdy mnie nie zawiodły w odróżnieniu np od regli GWS-a.

 

Proszę nie pisz więcej takich bzdur z takim przekonaniem.

(Wystarczyło by abyś dopisał np:

"w moim wypadku regiel TP się nie sprawdził" lub coś podobnego )

 

Sorry nie mogłem już tego dłużej czytać. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu 2 to nie cała seria.

Poza tym nadal twierdzę po tym co piszesz ,że po prostu się na tym nie znasz ,a rzucasz hasłami jak zaawansowany ekspert. (Zresztą nie Ty jeden) :twisted:

 

Przy okazji latam identycznym reglem w Pico Piperku i po nalocie ponad 15 godzin :!: nigdy nic złego się z nim nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez posiadam regler TP i nie ma z nim żadnych problemów. Wcale nie są trudne w programowaniu. Nigdy jeszcze mnie nie zawiódł dlatego będę je polecał. Pikanie też nie jest wcale szybkie ... Nie potrafiłeś go zaprogramować a teraz zwalasz na markę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kilka regulatorów TowerPro, różnych modeli , i dają się programować, oczywiście problemy z programowaniem jak opoisał Tomek, instrukcja jakby nie od tego modelu. Niestety ostatnio sparzyłem się na BEC-u który odcinał zasilanie po przegrzaniu. Nie mam pretensji, gdyż w instrukcji wyraźnie jest napisane, że przy zasilaniu 3S to tylko 3 serwa, a nie 4 jak używam. Wcześniej nie miałem tych problemów, ale po założeniu mocnego silnika, gdy prędkość wzrosła 3 razy grzmotnąłem formosą w ziemie. Ostatnio zakupiłem właśnie regulatory chińskie Danlions, gdzie programuje się tylko hamulec i rodzaj ogniw (lipo/NiMh), resztę z programatora którego niestety nie mam.

Gdzieś trafiłem na opis Huberta-taty o tym, że regiel jest do 3S a nie do 4S, ja mam do 4S, ale bez BEC-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.