Skocz do zawartości

DEPRON


Korkis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Castorama, Praktiker, Obi itd.

 

Sprzedawany jako izoflor (podklad pod panele czy tez plytki) zarowno 3mm jak i 6mm. W niektorych marketach mozna kupic na sztuki, trzeba tylko poprosic o to obsluge.

 

pozdrawiam

 

Izoflor to tylko jedna z wielu nazw handlowych. Jest ich "trochę" i często można spotkać je w różnych wariantach kolorystycznych. Ja ostatnio dorwałem całą paczkę 3mm w kolorze srebrnoszarym w Leroy'u w warszawskiej Arkadii. Pałętał się obok zielonego w podobnej cenie. Nie pamiętam jak się nazywał, ale była to wariacja "Izoflor-u".

Kiedyś w Łochowie trafiłem w sklepie z panelami - pomarańcz, ale byłem głupi i wziąłem tylko dwa arkusze i teraz żałuję. :P

 

Swoją drogą... Jeśli znacie nazwy handlowe i producentów, można by je zebrać w jednym wątku i przykleić. Nie trzeba by szukać tylko jednego, nieśmiertelnie zielonego "Izoflor-a".

Jakby jeszcze podać kolory... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Komforcie niestety tylko cale paczki. Chyba ok. 50zl.

 

No to sie nieźle cenią :P U mnie w nalbliższym komforcie nie posiadają depronu.Kupowałem w sklepie CLASEN (płytki podłogowe , panele i takie tam różne ) i paczka depronu (bądź pianki pod panele - bo taka nazwa bardziej im odpowiada :P ) szarego kosztuje 25 zł do 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet znamy dostawcę tego sklepu... :mrgreen:

http://modele.sklep.pl/index.php?cPath=32_72

Mnie osobiście szlag trafił, jak mi policzyli 6zł w modelarskim 6zł za arkusz zwykłego zielonego, rowkowanego. Kupiłem sobie sam całą paczkę w markecie i wyszło mi 2,5zł za arkusz srebrnego (niby szary, ale się lekko błyszczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.