Skocz do zawartości

Hsp rock crowler 1/10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu chorowalem na tego potwora .

Jako że od wielu lat śmigam autami hsp i mam o nich bardzo dobre zdanie, wreszcie go zamówiłem, zastanawia mnie tylko czy ktoś miał z nim styczność? Kakretnie chodzi mi o to czy da radę jeździć na 2s lipo, czy esc nie pójdzie z dymem? To link do niego jeśli ktoś chciał by zerknąć https://m.banggood.com/HSP-94180-2_4G-4WD-110-Rock-Crawler-320A-Waterproof-ESC-Brush-RC-Car-p-1384539.html?gmcCountry=GB&currency=GBP&cur_warehouse=CN&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_union&utm_content=2zou&utm_campaign=ssc-gb-en-all&gclid=Cj0KCQiAvKzhBRC1ARIsANEXdgw3SFDrmTgHcOjBqP9j-RQ1YaB29veItGzbWXV7O_a4kvWTrGgBbewaAihBEALw_wcBe0a72c78404f23d4904132699d13db26.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz a sam nie wiesz co zamawiasz

Description:

Basic information Scale:1/10
Model:HSP
Model:94180
Color:Black
Power System ESC: Waterproof 320A
Motor:Brush 540
Servo:15KG metal gear
Charge:Included
Control way:Radio control
Transmitter Frequency: 2.4G Battery Battery:Li 7.2V 2000Mah
Transmitter battery:2x1.5AA
Other Using time:15min
Charging time:2h
Control distance:100m
Max speed:20km/h
Dimension Size:45x25.8x20cm
Package:52x29x29cm
Wheel width:56mm
Wheel diameter:126mm
Wheel base:320mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f-150

Ja doskonale wiem co zamówiłem, ale jak sam widzisz według danych technicznych jest on na ni-mh baterie, a zapewne każdy na tym forum wie że chińska specyfikacja bywa nie dokonca zgodna z prawdą, i nie zadko bywa że drony czy też auta bez problemowo pracują na bateriach z większym s ( w przypadku lipo) sam latam bugsem na 3s choć zekomo jest tylko na 2s, tak samo jest z autami wiem że w niektóre wltoysy można ładować 2s lipo bez żadnych problemów. Moje pytanie więc nie dotyczy parametrów jakie są podane na stronie, lecz doświadczenia innych użytkowników, bo jak wiadomo lepiej zapytać i może uzyskać kakretna odpowiedź, niż sprawdzać i spalić esc ( jeśli nie podziała z lipo)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Zalesvw

Ten też fajny, trochę się zastanawiałem nad nim, ale jednak już kilka lat temu mi się spodobał ten mój więc co tam, kupiłem go

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie przepraszam, zasugerowalem się zdjęciami, na których ewidentnie jest ni-mh no to pozostaje mi czekać teraz jak przyjdzie i się okaże z jaką bateria będzie, jako że z tego co się orietuje one nie są sprzedawane z lipo, pewnie błąd banggooda zobaczymy

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto już mam, zadowolony jestem bardzo, esc ma oznaczenia i jest na lipo też dziś robiłem testy w terenie i jestem bardzo bardzo zadowolony ponad 2 godziny ciągłej jazdy pod górkę na skarpach i wyrobiskach leśnych, zużylem i to nie całkiem całkiem tylko jedna baterie te co była w komplecie z autem ni-mh 2000mah potem był test lipo z pakietu 2s 5000mah 30c w pełni naładowanego, po jeździe tyle że aż mi się znudziło napięcie spadło do 3.9 na cele ( ta druga chyba 3.8) no mega długa jazda na bateri, zabrałem z sobą 9 bateri a tu dwóch nawet nie wykonczylem ciągle jeżdżąc

Moje wrażenia z użytkowania jak najbardziej pozytywne dwa serwa, 4 opcje skrętu zawieszenie, wszystko oceniam na pozytyw, to chyba pierwszy model w którym nie czuje ze coś muszę zmienić, no oprócz budy bo ta w teren kiepska, należało by wyciąć nadkola żeby koła nie szorowaly po nich przy już nie wielkim przechyle co szybko skończyć się musi polamaniem karoseri 54856a9f4d3cfb7f2dcaf0707d30d7cf.jpgad344bd97fec0fcba8c9996134dd55c9.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.