Skocz do zawartości

opinie na temat warbirdów GWS od nastik'a


kuba r.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prosiłbym o opinie na temat tych oto modeli http://nastik.pl/elektryczne-makiety-c-28_32_154.html , głownie interesuje mnie mustang, bf 109 i spitfire. Ciekawi mnie również jaka jest waga pustych modeli, ponieważ mam pakiet 1150mAh 3S 20C, który waży 110g i zastanawiam się czy nie będzie to za dużo do tego modelu w połączeniu z silnikiem i regulatorem (znajomy może załatwić regulator 30A i jakiś silnik do tego, ale nie pamietam jaki :? ) i stąd to pytanie. Chciałbym też wiedzieć jak modele te zachowują się w locie szybowym, wiadomo że to nie thermic glider ale też spadanie lotem cegły nie jest wskazane :P no i jakaś podstawowa akrobacja pewnie z wyłączeniem 3D, z góry dzieki za opinie

 

pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele ładne w locie , a latają tak jak je wykonasz.

Walcząc z wagą można nalatać się do bólu ,ale niestety problem z wyważeniem.

 

U mnie najlepiej latał Zero (najspokojniejszy) ,a najgorzej spit. (stanowczo za ciężko był wykonany).

 

Chciałbym też wiedzieć jak modele te zachowują się w locie szybowym

Nie przesadzaj... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.