Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice czarnego sportu?


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaskoczeni początkiem sezonu? Póki co STAL wyrasta na hegemona, a dream team z Wrocławia ma lekką zadyszkę. Po 3 kolejkach to wróżenie z fusów ale mam wrażenie że liga w tym roku będzie bardziej wyrównana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdecydowanie tak. Wrocław ma problem z Woffindenem, który nabawił się kontuzji łopatki i 4 tygodnie na L4.

Jakiś czas temu, jeszcze przed pierwszymi meczami napisałem, że nie zdziwię się jak mistrzen w tym roku zostanie Gorzów, no i póki co się to sprawdza.

Do końca sezonu jeszcze daleko i wszystko może się zdarzyć, ale widać, ze rok covid'a nawet w żużlu zrobił straty, a przepis o 24 latach namieszał w składach bardzo mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację - 24-latkowie trochę namieszali w składach. Betrad ma problem nie tylko z Woffindenem - życzę mu bardzo szybkiego powrotu do pełnej sprawności - ale przede wszystkim z juniorami (Czużytek - przywozi prawie same zera - ??????). Coś w tym timie nie styka. Mam nadzieję, że trener Śledź uporządkuje ten zespół .  Ciekawie zapowiada się szczególnie niedziela: Gorzów (u siebie) z Włókniarzem i Betard ( u siebie) z Unią. Mam nadzieję, że Betrad nie dozna trzeciej porażki w tak krótkim czasie. Jeżeli przegra - problemem mogą być "play-offy" - może zabraknąć punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Generalnie, to ten sezon z każdym meczem przynosi niespodzianki. Wrocław nagle się zreaktywował, Leszno przez 2/3 meczu nie mogło sobie poradzić z Grudziądzem, Gorzów dziwnie przegrywa mecz, który u bukmacherów miał wygrany, oj dzieje sie, dzieje.

Wysłane z mojego SM-J701F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ten sport się miło ogląda, w tym roku nie ma murowanych zwycięzców :) Hyrda z Leszna to nie to co w ubiegłym roku, za to Sparta dream team który dopiero się rozpędza, Stal też mocniejsza niż rok temu, końcówka będzie bardzo ciekawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Motor posiedzi sobie aż cały tydzień na miejscu lidera :) Mecz Stali z Częstochową całkowite zaskoczenie, natomiast Sparta trzymała Unie przez większość meczu, ale wynik nie daje pełnego obrazu spotkania, Unia późno połapała się o co chodzi z torem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zmarzlik (2.656), Vaculik (2.344), Thomsen (1.869), Woźniak (1.817), to żelazna 4 Gorzowa.

Do tego Jasiński (1.048), Nowacki (0.825), Karczmarz (0.767), Birkemose (0.727).

Średnia drużyny (1.507).

 

Janowski (2.667), Laguta (2.413), Woffinden (2.167), Chugunow (1,797), rdzeń Wrocławia.

Dodatkowo Bewley (1.670), Liszka (1.027), Curzytek (0.778),  Jamróg (0.000).

Średnia drużyny (1,565).

 

Michelsen (2.108), Laguta (1.923), Lampart (1.887), Kubera (1,741) filar Lublina.

Uzupełnienie Hampel (1.714), Cierniak (1.250), Buczkowski (1.174), Karion (0.000).

Średnia drużyny (1,474).

 

Kołodziej (2.268), Doyle (2.242), Sayfudinov (2.067), Pawlicki (1.632) podstawa Leszna.

Reszta Lidsey (1.442), Ratajczak (1.000), Pludra (0.838), Sadurski (0.375).

Średnia drużyny (1.505).

 

Tyle matematyka, a żużel rządzi się swoimi prawami.

Mój typ po zakończeniu sezonu, to:

1 - Gorzów, 2 - Wrocław, 3 - Leszno, 4 - Lublin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.07.2021 o 09:22, qpa napisał:

No wiadomo że sukces :) Ja jednak obstawiam że Wrocław wygra w tym roku ligę. 

 

 

Nadal pootrzymuje swoje zdanie, ale może się zdarzyć cud na Bystrzycą :)

 

Tymczasem pogoda w Lublinie raczej nie pozwoli odjechać finał w niedziele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem pod mega wrażeniem tegorocznych play-off.

Pierwszy szok, to ten, że do play-off wszedł Lublin. Szacun dla tamtej drużyny.

Drugi szok, to przegrana Unii i przy odrobinie szczęścia moze III miejsce.

Trzeci szok, to przegrana Gorzowa. Jednak Zmarzlik i Vaculik są do pokonania.

Finał zapowiada się mega ciekawie.

Nie potrafię sobie tylko wyobrazić, a wyobraźnię mam bujną, wściekłości Sparty, gdyby przegrała z Lublinem.

Od 4 lat muszą cieszyć się ze srebra, bo Unia ich sprowadzała na ziemię. Teraz gdy nie jadą w finale z Unią...

Będzie się działo ;) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.