Skocz do zawartości

Kraksa Juniora


vava

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, a ja bym nie marnowal czasu na dywagacje i odbudowywal model. Skoro bierzesz pod uwage blad pilotazu to na 90 % tak wlasnie bylo. Jak masz dx6i to zrob test zasiegu, wysilku niewiele Cie to bedzie kosztowalo a pozbędziesz sie niepotrzebnych podejrzeń co do sprzetu. Ja mam ta aparature i ani razu nie mialem najmniejszych klopotow wiec watpie aby to mogla byc przyczyna. Odbuduj, zrob test zasiegu i nie lataj po zmroku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obstawiam taką kolejność:

 

Akumulator był już rozładowany -> a wiec model już nie reagował na gaz tak jak zawsze ->do tego wyrwałeś zbyt gwałtownie a wiec przeciagnełeś i korek -> do tego pewnie radio sie rozkodowało z powodu spadku napiecia/pradu na bec -> boom

 

Co do przeciagniecia i korka to nie musze chyba mówić o zakłóceniach na drążkach :devil:

 

Dodam jeszcze że przy rozkodowaniu sie mojego radia gaz wchodził na max [serwa na fail safe] po czym po 3-4sek wracał kontakt jak tylko oddałem gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz i w górę na drugi krąg

 

Czy po kraksie sprawdzałeś czy coś w nim chodzi, bo jeśli chodzi to aku nie padł.

Ja myślę że gdy dałeś gaz na fula, to ci silnik zeżarł ostatni volt w aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę

 

Żartujesz sobie?? Wypowiadasz sie w kazdym watku a chyba jeszcze samolotu z kartki papieru w powietrze nie wypusciles. Zaczyna mnie wkurzac czytanie Twoich bezsensownych postow na kazdy temat.

 

Wypuściłem nie tylko samolot z papieru.

A to że nie mam samolotu rc, to nie znaczy że jestem głąbem modelarskim.

A jeśli ci chodzi o takie sprawy jak piszesz to od tego jest PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Arkadiusz po pierwsze przydała by sie wizyta w powitalni i zapoznanie z regulaminem ze nie pisze sie 2 postow pod soba tylko uzywa sie opcji edytuj a swoja droga nikt tu nie lata na 27Mhz tylko na 35Mhz (moze sa osoby ktore lataja na 40Mhz ale nie wiem) i 2.4Ghz a pasmo o ktorym ty mowisz jest wszystkim odradzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.