Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Pradoliny Wisły


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Puchar Bałtyku zakończony ! Odlataliśmy 7 rund przy rekordowej frekwencji 25 zawodników !!!

 

Było bardzo sympatycznie 2 dni na zbiorniku pozwoliły wielu poznać tą górkę lepiej .-)

 

Wygląda na to, że wszyscy są zadowoleni, atmosfera była bardzo miła !

 

 

Wyniki:

https://www.f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=1422

 

 

Z mojej strony to już ostatnie zawody pucharowe w tym roku. Mi już wystarczy ! Ja się nalatałem

Teraz czas zacząć rozgrywać z kolegami z północy Pietruszkowe Potyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sandomierz rezerwat góry pieprzowe

50,6847138, 21,7854179

https://www.google.com/search?q=sandomierz+gory+pieprzowe.&sxsrf=ACYBGNQavtX0SNC1Z2TGz6Fr3Q7zqXAIdQ:1574383890756&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=cU      jak  tam  pięknie  po  andrzejkach  jadę  a na  2  fotkach  taki  wysoki  blond  to  Piotr  z  Grudziadza  już  tam  lata  i nic  nie  gada -pisze   :lol:  Cudowna  miejscówka  latem  mozna  pod  namiot bo  w  Parskach  miejscowka  "bulonska" duzo  parek  sex  kiedys  widzialem  na  podjezdzie  do  Parsk  akcja     lody     wiałem   by  nie  ponosić  "mydło".. :wub:   pisze  wam  nebezpecne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce w weekendy to proszenie się o wypadek. ilość ludzi chodzących po tych gorkach w ładną weekendową pogodę śmiało można liczyć w setkach. Dodatkowo szlak turystyczny jest centralnie w linii pracujacego zbocza. Małym lekkim lataczem można się bawić ale fką tam się boje latać. Latałem bo nowy model bo ciśnienie oblatać itd. A tak przy okazji zna ktoś jakieś górki na podkarpaciu/świętokrzyskim kierunek wiatru południowy wschód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Grudziądzu zakończyliśmy sezon 2019 w Lisich Kątach, przy wietrznej pogodzie i porywach wiatru do ok 8m/s, ja postanowiłem jeszcze zakończyć sezon na zboczu gdzie wiało jeszcze mocniej !

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020, dużo wolnego czasu na hobby i dobrych warunków pogodowych + dobrego towarzystwa.

Pozdrawiam !

 

 

 

IMG_20191231_133057.thumb.jpg.4056c34d64f3dcfcafd272a0e04e03df.jpgIMG_20191231_133004.thumb.jpg.8081ea43a589901afd644ab37911346c.jpg

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.