Skocz do zawartości

Futaba jaki odbiornik do drona?


Bolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie do użytkowników Futaby, kupiłem Diatone 2019 GT R349 TBS VTX 135mm, będzie to mój pierwsz racer i chcę kupić do niego mini odbiornik kompatibilny z Futabą, oryginały nie są tanie, na jakich odbiornikach latacie? frysky etc. ew. jaki mdel odbiornika zalecacie? posiadam Futabą 14SG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Ja z braku czegoś z Futaby przerobiłem sobie ten Futaba R7003SB. Wylutowałem piny i wywaliłem plastikową obudowę, wlutowałem kabel na płytce w miejscu sbusa. Całość pokryłem izolacją termokurczliwą. Działa super. Używane odbiorniki chodzą po 250-300 zł. Więc można zaryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Ja z braku czegoś z Futaby przerobiłem sobie ten Futaba R7003SB. Wylutowałem piny i wywaliłem plastikową obudowę, wlutowałem kabel na płytce w miejscu sbusa. Całość pokryłem izolacją termokurczliwą. Działa super. Używane odbiorniki chodzą po 250-300 zł. Więc można zaryzykować :)

Dzięki za podpowiedź, temat odbiornika ogarnąłem, ale nie mogę ustawić w Betaflight uzbrojenie silników, inne tryby jakoś udało mi się uruchomić tzn. przełączam przełącznikami i się podświetlają na żółto a ARM nie, kreska przeskakuje wg. przełącznika ale się nie podświetla któryś przełącznik muszę zmiksować? Futabę mam  nie długo w samolotach dałem rady ale tu czarna magia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.