Jump to content

a2j

Modelarz
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

a2j last won the day on February 5 2019

a2j had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About a2j

 • Birthday 10/27/1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Jastrzębie-Zdrój
 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

902 profile views
 1. Kolejne loty, nowa lokalizacja - modernizacja starej galerii handlowej, tuz obok będzie KFC.
 2. Po przeczytaniu tego fragmentu kupiłem książkę. A model będzie cudo, coś czuje
 3. Witam Lato ma się ku końcowi a latać trzeba, pomyślałem o powrocie do jakiegoś mikrusa na lipo 1S którym można będzie polatać w domu ale także na zewnątrz. Jako że lubię gdy dron lata długo to wybór był tylko jeden Moblite7. W dronie zastosowano płytkę all in one która obejmuje 1 - kontroler lotu, 2 - ESC, 3 - odbiornik, 4 - VTX, jedynie kamera jest osobno . Zminimalizowano tym samym wagę do minimum 19,5 g i maksymalnie wydłużono czas lotu. Moblite7 jest ciutkę większy (75mm) od klasycznych woop-ów (65mm - występuje wersja Moblite6 właśnie w tym rozmiarze) a konstrukcja z przesuniętą kamerą na sam przód daje niesamowity nisko profilowy wygląd. Ewidentnie widać inspirację dronem jaki zaprezentował Mr Shutterbug. Oto dron: W zestawie: - Dron - bateria 650 mah - 2 szt. - dodatkowa rama - ładowarka USB - komplet śmigieł (4 szt.) - śrubokręt - narzędzie do ściągania śmigieł - instrukcja - zapasowe śrubki - naklejki - 2 szt. Całość do spakowania w zamykany pokrowiec. Pierwsze loty były dość dziwne bo dron borykał się z strasznym "yaw washout" dopiero zmiana ustawień obrotów silników z prop out na prop in przyniosła doskonałe rezultaty. Poniżej filmik z pierwszych lotów na zewnątrz, takiego cruising--owego stylu latania jaki lubię.
 4. Mało miejsca do podejścia i lądowania tam masz. Brawo za oblot.
 5. Kolejny filmik z lotów, tym razem dziwnie wykoszona hałda, jak pod lotnisko.
 6. Ty to masz przygody z tą kamerą aż mi Cie szkoda. Sam używam podobnej, starszej kamery Mobiusa i wydawało mi się że runcam będzie lepszy.
 7. To kolejny krok to montaż kontrolera lotu z GPS, w przypadku utraty wizji włączasz RTH i model wraca samodzielnie w miejsce startu.
 8. Super lądowanie. Dość ekonomiczny zestaw - 45 min w powietrzu, jaki pakiet używasz?
 9. Kolejne loty tym razem odważyłem się polatać nad wodą.
 10. Oj zamieszkał bym, to wynajęta kwatera na weekend - Dom na wzgórzu w Międzygórzu, polecam.
 11. Moje pierwsze loty nową maszyną, na pokładzie kamera hd mobius z obiektywem C. Bateria to 850mah 4s.
 12. Musisz znaleźć instrukcje nadajnika i odbiornika, ustawić przełączniki na tą samą częstotliwość (mogą się różnić ustawienie przełączników). Kamera jest wpięta zasilaniem do nadajnika wideo a on ma wyjście 5V - te kamery płytkowe sony zasila się 12V Mogą się nie dogadać bo nie maja wspólnych częstotliwości niestety
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.