Skocz do zawartości

Buggy Nitro RC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dostałem podwozie od znajomego,i podczas próby odpalenia autka zaczęła wylatywać benzyna z silnika ,czy da rade to naprawić , czy muszę kupować nowy silnik ?

Proszę o pomoc bo jestem zielony w tym temacie i chciał bym się nauczyć na ten temat dużo .

 

 

post-21730-0-91863200-1559936711_thumb.jpg post-21730-0-83584600-1559936730_thumb.jpg post-21730-0-42076100-1559936629_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wykręć silnik z modelu, odkręć dekiel z tyłu, powinna być tam jakaś uszczelka, pewnie uszkodzona. Trzeba by ją wymienić na nową. I być może to wystarczy, a jeśli z przodu nadal by ciekło, to jest tam (za łóżyskiem) oring. I też trzeba by go wymienić na nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem, i paliwo też było w tłumik, jak prubowalem napełnić wężyk paliwem przez zatkanie tłumika to nawet silnik nie dawał rady przepchac paliwa do silnika, tylko troszeczkę poszło i dalej nie chciało, według mnie jak by było coś rozszczelnione.

Ale to są moje tylko przepuszczenia.

 

W jaki sposób mam podawać mniej paliwa do silniczka?

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.