Skocz do zawartości

Cularis


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam komplet serw do tego modelu oraz całe eq. poza jednym - hakiem do holowania za samolotem. Pierwotnie myślałem nad zrobieniem go tylko na zbocze ale jak wiadomo i tak będzie trzeba włożyć sporo ołowiu na dziób to czemu nie zamontować haka do holowania.

 

Mam zasadniczo 2 problemy:

 

1. To że nie bardzo mogę znaleźć zdjęć już gotowych modeli z takim hakiem - niestety niemieckie strony są dla mnie niedostępne z powodu bariery "wstrętowej" do języka którego się nie nauczyłem. Majne libe kaśka ja szrajbe do ciebie list... Na angielskich też przeszukałem sporo ale nie znalazłem bo większość robi elektryczny napęd - a feee

 

2. Cularis ma nos doklejany a nie w jednym kawałku z kadłubem a wiec mam pewne obawy co do calości pomysłu aby nie wyrwało nosa.

 

Jedynym miejscem w jakim znalazłem haki dostępne w Polsce to model partner.

 

Może ktoś ma jakieś linki albo jeszcze lepiej własne doświadczenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

 

Bardzo ciekawe ... lecz postanowiłem napisać do pana Leszka z Model Partner i zgodził sie ze mną że takie wklejenie tego w epp poprostu nie zda egzaminu bo sie sam nos wyrwie i raczej nie ważne czy doklejany czy tez caly przód kadłuba.

 

Kombinuje dalej ...

 

Jak ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł bede wdzieczny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.