Skocz do zawartości

Jak zaprogramować "szczotkowy" regulator E-sky?


EnzO_CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam silnik szczotkowy klasy 400 6V. Akumulator Leon Power 2100Mah 7,2V i regulator E-sky 20A. Jak mam zaprogramować właśniciwie ten regiel, bo narazie albo mi reguluje sie do połowy, albo do ?. Link do regla → http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=5826

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co siędzieje po przekroczeniu połowy ruchu drążka ?

z czego to jest sterowane ? zapnij pod inny kanał .może masz uwalony potencjometr w nadajniku , odbiornik albo źródło zasilania niewyrabia się prądowo i całośc szaleje. dokonaj pomiaru napięcią na zasilanu przy pracującym silniku . Może silnik iskrzy i zakłóca ? narazie tyle niewiadomych że prawie wróżenie z fusów... a może regiel uwalony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już odpowiadam na wasze pytania.

 

Silnik powyżej połowy drążka staje. Jakby mu napięcie odcieło. Pakiet ledwo co ładowany, samochodowy, więc MYŚLĘ, że powinien być dobry. Wszytko chyba podpinam dobrze.

Regiel pod 3 kanał, Aparatura jest nowa, więc nie powinna sie już popsuć. Ide do kologi po wtyk i jeszcze raz spróbuje.

 

PS. Dziękuje za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu pisze:

Obsługiwana ilość ogniw NiCD lub NiMH : 6 - 12 ( 6,0 - 12,0 V )

 

 

Więc co jest nie tak :?:

 

---EDIT---

 

Przraszam za wprowadzenie w błąd.

Już wiem, co było nie tak.

Wtyk do regla od pakietu.

 

Teraz wszystko działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.