Skocz do zawartości

[P] Plany motoszybowca "Smyk"


MareX

Rekomendowane odpowiedzi

Spełniając wielką prośbę jednego Zasłużonego Modelarza /robię za pośrednika, ale autentycznie z wielką przyjemnością/, który to Modelarz na swoim modelarskim fachu się wielce zna, ale już na kompie "niezbyt", bardzo proszę za pomocą tego naszego forum, wszystkich Kolegów o możliwie wszelkie informacje, a w szczególności o ewentualne plany motoszybowca "Smyk" powstałego w roku 1938. Przeczesałem wszystko w Googlach, książkach będących w mym posiadaniu i w sumie bardzo niewiele znalazłem, ale...

Okazuje sie, że model tego motoszybowca był oddany do renowacji przez MLP do modelarni w Grodzcu /Będzin/. Tenże sam model w roku 2001 był prezentowany i "puszczany" na Bemowie, a więc coś takiego istniało, a skoro tak, to były też i plany do tegoż. Licze na Waszą pomoc Koledzy! Wszystki wskazówki, tropy i namiary będą bardzo pomocne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu prośba do modelarzy z W-wy. Otóż znane mi zdjęcie "Smyka" z roku 2001 , z lotów na Bemowie, przedstawia oprócz modelu, p. Zwolińskiego /imienia nie znam/, który latał tym modelem. Czy ktoś ma może jakieś namiary na kontakt z tytm Panem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.