Skocz do zawartości

Dziwny problem


BodzioPilot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio podczas lotow pojawil sie dziwny problem.

 

Trzymajac model w reku, dawajac gazu na polowe model juz rwal w gore, dla jasnosci, model to telemaster, silniczek e-max 750 g ciagu, model ok 300 g wagi, moze mniej badz wiecej , nie mam wagi.

Zeby juz nie zanudzac, sprawdzajac wszystko na ziemi bylo ok, silnik polowa gazu chodzi, wyrzucam go , leci 5 metrow , oczywiscia ciagnal w pod duzym katem i nagle bach przestal dzialac, nie wiedzialem co sie stalo. Podnosze go i widze ze na szczescie nic sie nie stalo, a wiec robie druga probe. Trzymajac model w dloni silnik na full, wszystko dziala, troche go potrzymalem i sie nie zacial(pakiet byl naladowany przed lotem), a wiec troche oddalem gazu, wyrzucam znow ok 5 metrow i bach, i jak kamien w glebe, i tak 3 razy.

 

Nie wiem co jest przyczyna tego zjawiska.

Mam chinski regulator, jednak nie wiem czy to jego wina, zaklocenia? mam 2.4 co prawda antena nie byla pod katem 90 stopni, jednak odciety byl tylko silnik, czasem bywalo ze latalem ze zle ulozona antena w odbiorniku i nigdy nic nie trzaslo( na szczescie)

 

Bede wdzieczny za kazda pomoc:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.