Jump to content

Wygrzebałem z rupieci 3 silniki pomóżcie określić co to za modele.


Nowy Lotnik
 Share

Recommended Posts

Wygrzebałem z piwnicy trzy silniki spalinowe, lotnicze. Udało mi się określić model jednego z nich, dokładnie HB 6300 PDP wygląda na nigdy nie używany, jednak upływ czasu spowodował ze przepustnica zaśniedziała i ciężko chodziła jednak ją rozruszałem.. Kolejne dwa są wyprodukowane w Japoni i USA, tylko tyle jest na korpusach. Ten amerykański (miedziany kolor) stoi dęba. Ten japoński, kręci i trzyma kompresję jednak widać ze był intensywnie używany, z tego co znalazłem jest to jakiśmodel MVVS z lat 60tych. Prosiłbym Was o pomoc w ocenie czy są coś warte, a jeśli są to ile? i czy do czegoś w ogóle nadają.

 

 

 


Link to comment
Share on other sites

HB 6300 PDP 61 pełne oznaczenie jakie udało mi się znaleźć. Dziękuję za określenie pozostałych modeli :D  Proszę jeszcze o wycenę tych silników orientacyjną ;) głównie chodzi mi o HB

Link to comment
Share on other sites

Szymonie jeśli chcesz wyceny to wysil się troszkę i poszukaj sobie na ebayu.. ale najlepiej wśród tych aukcji, które zakończyły się zawarciem transakcji :-))

Przeglądałem ebay, jedynie silnik HB przedstawia jakąś sensowną wartość, ceny wahają się pomiędzy 70-190 euro. Znalazłem nowy na stronie jakiegoś zagranicznego sklepu za 198 euro. Jestem nieobeznany w tych sprawach i nie wiem czym się sugerować jeżeli chodzi o cenę, która jest różna. Dwa pozostałe nie są wiele warte. Enya może się nada na jakąś motorówkę, która od długiego czasu chodzi mi po głowie, do tej pory miałem elektryczną, a zawsze marzyła mi się spalinowa. HB chętnie sprzedam za rozsądne pieniądze :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale nie mogę wrzucić miniaturek nawet w rozmiarze mniejszym niż 800KB. Gdyby ktoś był zainteresowany, to prześlę więcej zdjęć w wysokiej rozdzielczości na emeila. 

prawy dolny róg --->>>więcej opcji

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.