Jump to content

Przywitanie Karol_IMAC


Recommended Posts

Cześć,

 

Właśnie dołączyłem do forum modelarskiego.

Zajmuję się akrobacją RC od wielu lat (około 25), a od 3lat lat pomagam mojemu koledze Danielowi z Kargowej w rozpropagowaniu jego lotniska modelarskiego. Możecie znaleźć profil lotniska na FACEBOOKu wpisując "Lotnisko Modelarskie Kargowa".

Szukamy kontaktów do modelarzy lotniczych z woj lubuskiego, którzy chcieliby aktywnie korzystać z naszego lotniska.

Oczywiście zapraszmay modelarzy z całej Polski aczkolwiek zdajemy sobie sprawę, że wpaść na latanie z odległości 500km jest ciężko.

 

Mamy pewne kontakty w Zielonej Górze, Poznaniu, Zbąszyniu, Świebodzinie, Kaliszu, Żaganiu, ale znajomych modelarzy nigdy za dużo ;)

 

Jak wspomniałem na poczatku zajmuję się głównie akrobacją, a od tego sezonu latam wg. amrykańskiej formuły IMAC, która mocno rozwija się w Europie. Wspieram również naszego lokalnego koordynatora i mam nadzieję znaleźć tu kilku pilotów, którzy chcą dowiedzieć się wiecej o formule IMAC. Zapewniam, że wiele zasad znaczaco sie różni od F3M czy F3A tak znanych w europie. Wiele osób mysli, że IMAC jest jak F3M i sa to tylko giganty z dużymi benzynowymi silnikami. Podczas gdy IMAC można latać każdym modelem samolotu, który jest wzorowany na prawdziwym samolocie, a rozmiar i napęd nie ma znacznia.

 

Do usłyszenia i zobaczenia w różnych watkach na formu ;)

 

Pozdrawiam

Karol 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.