Skocz do zawartości

Aktualny kurs PayPal


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujesz się gdzie jest korzystnie otworzyć konto bankowe, abym mógł bezproblemowo dokonywać płatności internetowych. Konto te służyłoby mi tylko do zakupów on-line (Polska jak i zagranica). I chciałbym żeby było bezdebetowe, żeby przypadkowo jakiś serwis nie pociągnął znacznie za dużej ilości gotówki z konta. Konto oczywiście założy osoba pełnoletnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Konto oczywiście założy osoba pełnoletnia

 

Jeśli nie masz 18 lat to możesz założyć Izzy konto (ja takie 3 lata temu założyłem - wymagana zgoda rodziców jedynie) Jak już osiągnąłem 18 to sami zadzwonili i zrobili mi 2 konto już takie pełnoprawne (w Izzy nie można np. robić przelewów zagranicznych)

 

Czyli i ja polecam mBank - jedyna udręka to wpłatomaty :D choć te ostatnio działają podejrzanie bezawaryjnie :shock:

Należy wspomnieć również o tym, że konto jest "darmowe" - kiedyś zapłaciłem za karte wirtualną 20zł i za przelew do innego banku 50groszy - a teraz chyba nic taki przelew nie kosztuje bo mi nie zabierają ani grosza!! Kolejny plus, że nie musisz wychodzić z domu aby założyć konto :D rejestrujesz sie na mbank.pl i przyjeżdża kurier bierze podpisy odpowiednie i już :D. Bankomaty sieci euronet (bez prowizji), obsługa konta poprzez internet - Ja jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dopisze też że mbank mam od jak pamietam chyba 14 roku życia czy jakos tak, od izzy konta które nadal posiadam jestem zadowolony, mam także e konto które założyłem w 4minuty jednym telefonem.

 

Jak najbardziej zadowolony.

 

Jedyny ból to bankomaty w moim rodzinnym miescie ...

 

BTW.

 

Panie Pawle, dane posiadacza konta PayPal i właściciela rachunku bankowego

 

z którego został wysłany przelew nie są zgodne. W takim wypadku przelew

 

zostanie zawrócony na rachunek bankowy w ciągu 21 dni.

 

Dziękujemy za poświęcony nam czas.

 

Z poważaniem

Ireneusz

Dział rozstrzygania problemów

PayPal, grupa eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie odnośnie konta w Mbanku. Znalazłem taką klauzule. Czy właściwie ją interpretuje?

"Przelew walutowy jest wykonywany na podstawie wniosku o przelew zagraniczny, który znajduje się w systemie transakcyjnym mBanku. Po zalogowaniu wybierz rachunek eKONTO lub mBIZNES konto, a z lewego menu opcję "Przelewy". Następnie kliknij "Przelewy zagraniczne". Możesz również skorzystać z pomocy mLinii.

 

* za wykonanie przelewu zagranicznego pobierana jest opłata zgodnie z Tabelą Prowizji i Opłat mBanku - obecnie opłata wynosi 0,25% kwoty przelewu min 20 zł, max 200 zł"

 

Czy chcąc przelać na konto zagraniczne np. 15zł, całkowity koszt wyniesie mnie 35zł??

 

Wpłacając pieniądze na konto w PayPalu Mbank nie pobiera prowizji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.