Jump to content

Recommended Posts

Jestem Franek. W chwili rejestracji liczę sobie 63 wiosny. Samolotami i fotografią interesowałem się od dzieciństwa. W wieku 10 - 18 popełniłem kilka modeli konstrukcyjnych na bazie materiałów i zestawów dostępnych w Składnicy Harcerskie. Trochę zaszczepiłem tego synowi i mi się wróciło :) Tym razem on pokazał mi quadrocoptery i mam 3 różnej wielkości oraz Pioniera 1400. Trochę sobie latam i reanimuję po kretach :) Przymierzam się do złożenia jakiejś prostej konstrukcji np. RWD13 z EPP - od Marka Rokowskiego. A może kiedyś Wicherka 25 który mi się zawsze marzył.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum Franciszku. Wicherek to klasyka klasyk. Wszystkie świetnie latają.

Przemyśl co będziesz budował i koniecznie podziel się tym na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By ziaja
   Cześć . Witam serdecznie wszystkich forumowiczów .Jestem nowym-starym modelarzem. W ubiegłym roku przeszedłem na emeryturę i postanowiłem powrócić do dawnego hobby .Ostatnie moje osiągnięcie to budowa modelu szybowca rc , z balsy , z aparaturą radziecką , dwukanałową PIŁOT (lata 70-te) .W ubiegłym roku kupiłem model motoszybowca rc ORION f-my R-Planes oraz aparaturę FLY SKY FS-i6x.Model już uruchomiłem ale na razie latam na symulatorze MULTIFlight w pełnej wersji , z wykorzystaniem zakupionej aparatury .Mam nadzieję ,że na wiosnę zacznę latać w plenerze a potem może kolejny model.Mam nadzieję,że na forum będę mógł uzyskać wsparcie w interesujących mnie problemach oraz będę mógł podzielić się swoimi doświadczeniami.
  • By Wojteq94
   Chciałbym serdecznie powitać wszystkich na forum, jestem Wojtek, mam 26 lat, i mam nadzieje rozpocząć bardzo ciekawą przygodę z modelami RC, korzystać z waszej pomocy, a z biegiem czasu, samemu móc jej udzielać :)
  • By Goldrest
   Cześć nazywam się tomek mam 25 lat jest z Garwolina. Zajmuje się modelarstwem od kilku lat wcześniej budowałem szybowce i lodzie rc teraz bawię się od 6 miesięcy w skrzydła i drony fpv :) 
  • By ronim
   Witam jestem modelarzem rc z krakowa 
   Nawiaze kontakt z innymi modelarzami
   Jestem na poziomie w lataniu jako zawansowany latam na makietach I szybowcach oraz fpv  lubie tez heli jestem na poziomie podstawowym
   ,chetnie dolacze do innych w lataniu 
   Piotr
  • By Tomasz90
   Witam wszystkich członków
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.