Skocz do zawartości

Kabelki-przejściówki


instruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co udało mi się znaleźć to ładowarka ma złącza standardu MPX/Flightpower/Thunderpower co oznacza, że piny nie mają "normalnego" rozstawu ok. 2,5mm (0,1") tylko zagęszczony ok. 2mm. Takich wtyczek nie spotyka się często i może być mały problem. Mają je w standardzie jedynie wspomniane wyżej pakiety.

Natomiast mam gniazdko pasujące do wtyku w pakiecie, jakby co mogę odstąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam !

 

Pozwole sobie odswiezyc temat zamiast tworzyc nowy. Mam podobny problem. Potrzebuje ladowac pakiety PolyQuest ladowarka redox. Dowiedzialem sie, ze pakiet ma niestandartowy wtyk do balancera. Czy przejsciowka, ktora znalazlem bedzie sie nadwac ? Pakiet 3S 1600 mAh.

 

http://www.abc-rc.pl/p/183/2727/przejscie-wtyki-tp-xh-3s-do-akumulatorow-z-wtykiem-tp-balansera-osprzet-dodatkowy-do-ladowarek-i-balanserow-ladowarki-i-osprzet.html

 

dziekuje i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.