Skocz do zawartości

Jakie śmigło wybrać do małego super cub


maciekwml
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, latałem ostatnio betą ale nie ma już co z niej zbierać, musiałbym kupić nową piankę. Kupiłem takie małe coś Super Cub od firmy Volantex rozpiętość 75cm. Przy pierwszych próbach poszły dwa chińskie śmigła z zestawu 7x4 i teraz mam dylemat jakie zamówić, w internecie znalazłem tylko żółte nylonowe w tym rozmiarze za mniej więcej 7zł. Chcę kupić aluminiowy prop saver, oś chyba 2,3mm, muszę zmierzyć. Jakie do tego wybrać śmigła? Może spróbować z innym rozmiarem? Chciałbym celować w tańsze. Poradzicie?

Pozdrawiam Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

...

Chcę kupić aluminiowy prop saver, oś chyba 2,3mm, muszę zmierzyć. Jakie do tego wybrać śmigła? Może spróbować z innym rozmiarem? Chciałbym celować w tańsze. Poradzicie?

Pozdrawiam Maciej

 

Śmigła dobiera się do silnika więc powinno być jak w zestawie.

Tańszych szukaj w innych sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, latałem ostatnio betą ale nie ma już co z niej zbierać, musiałbym kupić nową piankę. Kupiłem takie małe coś Super Cub od firmy Volantex rozpiętość 75cm. Przy pierwszych próbach poszły dwa chińskie śmigła z zestawu 7x4 i teraz mam dylemat jakie zamówić, w internecie znalazłem tylko żółte nylonowe w tym rozmiarze za mniej więcej 7zł. Chcę kupić aluminiowy prop saver, oś chyba 2,3mm, muszę zmierzyć. Jakie do tego wybrać śmigła? Może spróbować z innym rozmiarem? Chciałbym celować w tańsze. Poradzicie?

Pozdrawiam Maciej

 

W modelach tej wielkości zasilanych pakietem 3s bardzo dobrze sprawdzają się  śmigła GWS DD/HD (nie slow fly), GWS 7035 będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.