Skocz do zawartości

Jaką kamerke bezprzewodową kupić??


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zainteresowałem się dosyć szczegółowo RC-Cam :D i mam w związku z tym pytania:

1 ile kosztuje taki zestaw (kamerka, nadajnik, odbiornik)

2 gdzie to można kupić w Polsce

3 mam laptopa TOSHIBA L40 i czy mogę go wykorzystać jako podgląd zamiast gogli (gogle na początek troszkę za drogie 230$)

 

Zestaw chciałbym zamontować w jakimś motoszybowcu albo w RWD by Skazoo.

 

Latałem już z aparatem ale to nie to samo co podgląd na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taka tragedia jak na 1,5km

Gdyby tak bylo,wiekszosc z nas latalaby na tym zestawie..

Zasieg zalezy od tak wielu czynnikow (o ktorych nie wspomina sprzedawca) ze temat mialby kilka stron.

Oczywiscie wybierzesz co zechcesz.

Eksperymenty jak najbardziej,chetnie zapoznam sie z relacja o dzialaniu w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze wczesniej czy pozniej nastapi powrot na jedyna sluszna droge,czyli 2,4 GHz.

 

Ja latam na 1.3 gHz i sobie chwalę. Z resztą przy aparaturze RC 2.4 nie mam innego wyboru. Do tego mój nadajnik mam moc zaledwie 300 mW, a mimo to latałem 1.5 km od bazy i wszystko było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy i nerwow.Kup sprawdzone rozwiazania,bedzie dzialac.

po rozmowie z Irkiem (IRC) podał mi aktualne ceny takiego SPRAWDZONEGO zestawu.

a cenowo na daną chwile wyglada to tak : nadajnik 500mw - 270 zł odbiornik 260 zł kamera kx 191 - 430 zł

 

mam pytanie czy można zastąpić tą kamerkę za 430zł jakąś tańszą :?: macie jakieś propozycje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowie z Irkiem (IRC) podał mi aktualne ceny takiego SPRAWDZONEGO zestawu.

a cenowo na daną chwile wyglada to tak : nadajnik 500mw - 270 zł odbiornik 260 zł kamera kx 191 - 430 zł

Peter pisał odbiornik 50$, nadajnik 50$ a kamerka według życzeń, tyle że nie w Polsce...

W kazdym razie obie drogi sa dobre.

NG Hobby,Future Hobbies i Range Video.Tam sa takie nadajniki.

Od IRCa kuppno tez jest dobrym rozwiazaniem.Sprzet masz sprawdzony i pewnosc ze dziala no i masz go u siebie za dzien/dwa.

mam pytanie czy można zastąpić tą kamerkę za 430zł jakąś tańszą macie jakieś propozycje

Tu tez raczej nie zmieniaj (chyba ze musisz).Ta kamerka to jedna z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.