Skocz do zawartości

Silniki Enya


MASK

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.enya-engine.com/store/index.php

Przecena do 15%. Mają duzy wybor silnikow do uwięzi i RC. Można kupic tez czesci, tłumiki, a nawet diesla 4T! Podobno Ken Enya nie robi problemów i na prośbe wysyła paczki bez zbędnych papierkow.

Ja pouzupełniałem sobie nawet stare silniki. Mają wiele czesci nieprodukowanych już silnikow na stanie. Wystarczy zapytac.

Ja już zrobiłem sobie prezent:

 

p1040809vg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin -a ile to wychodzi u nich jeden Jen /zl ?

Dziwilem sie ,ze pokazalo sie teraz duzo silnikow ENYA na rynku(Gieldy) teraz wiem dlaczego...

Najbardziej z tego to potrzebowal bym nakretki na wal -tego mi zawsze brakuje ;D

Ale tak to ciekawe motorki ,zwlaszcza te Diesle 4T ...ale i tak nie maja to co szukalem (i mam)...pewno wykupione...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Enye 09-IV , Twoja też chyba taka sama ?

Szukam do niej gaźnika ?, by móc sterować obroty silnika z aparatury. Nie wiem czy taki można zdobyć :( .

Tak, moja tez 09 IV, troche nowsza, bo juz z uszami do mocowania tlumika. Kupilem swoja celowo bez RC, bo mam jeszcze jedną z gaznikiem, którą jakis baran próbował napedzać piaskiem :? Gaznik wiec mam. Ale o Tobie bede pamietał, moze mi cos wpadnie w rece.

 

zwlaszcza te Diesle 4T
Oj mi też łazi po głowie ten motorek

 

ale i tak nie maja to co szukalem (i mam)...pewno wykupione
240 VT?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.