Skocz do zawartości

Znaleziony nadajnik modelarski


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosił się do mnie człowiek, który w Musołach kolo Warszawy znalazł w trawie ....nadajnik modelarski.

Może ktoś z kolegów zapomniał? W razie czego mam kontakt telefoniczny pozwalający na kontakt z osobą, która nadajnik znalazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to był jakiś zakręcony na punkcie DLG i tak się zamachnął, że wyrzucił nadajnik i próbował za pomocą modelu sterować jego lotem. Nadajnik wylądował daleko w wysokiej trawie i nie został znaleziony :lol2: .

 

Druga możliwość: ktoś zbudował wierną makietę latającą nadajnika modelarskiego i tenże model mu uciekł :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha witaj w klubie :lol: Ja ja też kiedyś zostawiłem rower przypięty na dworcu a w dalszą podróż pojechałem pociągiem. NA 3 dzień po wycieczce patrzę a tu nie ma roweru w garażu :evil: przez kolejny dzień głowiłem się gdzie się podział rower :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś straciłem antenę w nadajniku. źle ją wkręciłem po wylądowaniu (dobrze że nie w trakcie lotu :roll: ) po prostu wypadła z gniazda a ja się głowiłem gdzie ją posiałem na następny weekend się znalazła :D Ale jak na złość ktoś mi ją podeptał i jest cała wygięta... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w życiu nie spodziewałem się że się ktoś odezwie !!!

 

Próbowałem wskoczyć na samolot po starcie, udało się ale wypadł mi wtedy nadajnik :P

Nikt mi do jasnej anieli nie powiedział że tym się steruje z ziemi. Czekałem długo w powietrzu (mam ogromny zbiornik paliwa) aż ktoś go znajdzie i sprowadzi mnie na ziemie ale niestety...

 

Tak naprawdę to dostałem pilny telefon i musiałem błyskawicznie pozbierać graty no i nie wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.