Skocz do zawartości

JETI Assist - pomoc przy startach z ręki


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa 'wredne' modele do startów z ręki. Dogfighter z Multiplexa i Habu z Parkzone. Oba świetnie latają jak już dostaną wiatru pod skrzydła, ale samodzielny start z ręki jest wymagający. 

Zastanawiałem się, czy zamontowanie w tych modelach odbiornika Jeti Assist pomogłoby w startach? Ktoś ma może tego typu odbiorniki i jest się w stanie wypowiedzieć jak to się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcin mam taki odbiornik i już go wstępnie uruchomiłem według mnie jest wredny nie mogę rozgryźć wielu funkcji, już działa odbiornik jako auto pilot a problemy to rewersy serv, trymowanie modelu zmniejszenie wychyleń serva.  Cokolwiek ruszę auto pilot głupieje na rewersach w manualu chodzi idealnie włączam auto pilota na windzie działa servo odwrotnie przy włączonym rewersie. Przy ustawieniach fabrycznych nadajnika wszystko  hula poza tymi trzema zmianami też szukam jakichkolwiek informacji jak te cholerstwo w manualu jest to bardzo skromnie opisane albo te odbiorniki to pic na wodę ze takie och ach. Władek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.