Skocz do zawartości

Jastrząb F3J/M


mtk

Rekomendowane odpowiedzi

Odrazu mi sie nazwa jakoś tak niechcący .......jaszczomp ....ale dla bezpieczeństwa na tym pozostanę (taki mały offtop) .

Czy to złudzenie że na oststnim zdjęciu statecznik wygląda na skrzywiony względem skrzydeł? Może z powodu "wzorku" na podłodze który na focie jest skośnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny sam miałem kiedyś coś podobnego nawet podobnie okleiłem :D Nazywał sie chyba beskid nie jestem pewien. Plany w którymś modelarzu, gdzies je na pewno mam . Ale zaliczył tyle kretów ze już mi ise go kolejny raz nie chciało naprawiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jak na twój wiek model jest ok postaraj się tylko uzywać japońca do naprawiania nie szkaradnej taśmy. Mam nadzieję ,że nauczysz się na nim latać i następny model będzie ładniejszy i wykonany jeszcze lepiej. Chwali się to że zrobiłes sobie model samodzielnie a nie kupiłeś gotowca. Nadeszla zima więc masz spore szansę popracować i wiosną pochwalić się jeszcze ładniejszym i lepiej latającym modelem szybowca wykonanym własnoręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.