Skocz do zawartości

Gdzie szukać motoszybowca do 800zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Latam motoszybowcem zbudowanym przez kolege modelarza, ale mom ochote kupić jakis nowy. Przeglądam znane mi strony ale tak naprawde to nie znalazłem nic co by mnie interesowało. Raczej pełno zabawek. Mam przeznaczone ok 800zł na pusty model.

Może ktos wie gdzie szukać????.

 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat

 

zna moze ktos ten model? LAST DOWN XXL v3 .

zbiera znakomite opinie na zachodzie ale nie moge o nim nic znaleźć u nas. od 2.8m do 3.6m w zaleznosci od wersji no i miesci sie w 800zł :)

 

http://modellhobby.de/Modelle/Flugmodelle/Elektro-Segelflugzeuge/Last-Down-XXL-V-3.htm?shop=k_staufenb&SessionId=&a=article&ProdNr=0318016&t=130&c=31&p=31

 

0318016_b_0.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Model poznałem dzięki Tobie..... Jeżeli 3,2m model waży 1450g to ma tak znakomite opinie jak Discus, Ventus itp, itd.....

Utopia - konstrukcje wypadły blado czy piloci tych konstrukcji ? Z własnego doświadczenia wiem, że to bardzo trudno ocenić. Porównujesz porównywalne? - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam ten model (last down XXL), cos tam ponad 3m), nic specjalnego. Kupilem chyba rok temu i wyslalem do PL , lezy teraz na szafie.

Bedac w kraju poogladalem go tylko i ... odlozylem na szafe. Wykonanie takie sobie ale do przyjecia. Powiedzmy ze podobne do czeskich modeli oklejanych folia. Zalety : dozo miejsca w kadlubie, cena znosna. w tydzien mozna poskladac. Wady : profil E205 (niemodny) , napedy sterow - tanie cienkie bowdeny., winylowe oslony serv , ustrzenie T - naped przez marny bowden = duze prawdopodobienstwo histerezy. No taki sobie modelik , wcale nie dla poczatkujacych , w zasadzie to niewiadomo dla kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania TEN model. Myślę, że to jest to czego szukasz
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Nie zazaczyłeś że jest to modek dla zaawansowanych.

Proponuje ofertę modellot, szczegół dostępne na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ok, może to nie jest easyglider, ale lata się nim bajecznie łatwo. Z motylkim ląduje do nogi. Dziś prawie cały dzień nim latałem. Można nim nieźle pokręcić i polatać na termice. Śmiało bym go polecił jako 2, 3 model szybowca. Po dzisiejszym lataniu przechodzi mi ochota na rozstanie się z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.