Skocz do zawartości

Pelikan ASW-28 RTF


krj2

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dwa filmiki, na których widać (szczególnie na pierwszym), co potrafi ASW28. :Dhttp://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=973188&highlight=asw+28

Podoba mi się ten model i być może jutro stanę się jego właścicielem. :P Ale to się rozstrzygnie dopiero po kontakcie organoleptycznym z rzeczonym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam! Podepne się pod temat ,ale na początek jeszcze raz się przywitam .Witam ;) .Jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum,chociaż czytam i śledzę z uwagą wszystko od 1,5 roku :P .Latałem wcześniej śmigłowcami i pomyślałem , o motoszybowcu.dużo wcześniej był model na uwięzi.Z racji posiadania rodziny drogie hobby musiałem zamienić na wyżej wspomniane motoszybowce (chociaż i tak ciągnęło mnie w tą stronę).Do brzegu.....Interesuje mnie model asw-28.Troszeczkę mało jeszcze o nim , a to co jest już przewertowałem.Mam tylko pytanie, czy na tej "pelikanowskiej " apce można w miarę sensownie polatać, czy należy z miejsca ją wymienić?Co prawda pracuje w FM i na kanale 35, więc może nie jest tak źle.I jeszcze serwa.Standardowe mogą zostać ,czy wymienić?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to jest "aparatura"?
kolega widzę bardzo skrupulatny ,jeżeli chodzi o nazewnictwo :?
2. Rozumiem, że pod pojęciem "standardowe" masz na myśli te z zestawu
Trudno byłoby inaczej to zrozumieć :roll:

Ale do rzeczy.Rozumiem ,że można polatać na tej zestawu, ale można już myśleć o lepszej ,bo posłuży w innych modelach,jest lepsza itd.....

Po co od razu wymieniać?
Może nie od razu wymieniać,tylko jeżeli sa marne, to chciałbym zamówić od razu odpowiednie ;).Mam złe doświadczenia z serwami ,takimi z zestawu,a szkoda czasu na czekanie oddzielnie na przesyłki :mrgreen:

 

 

pozdr

 

p.s. A tak na marginesie, jaki pakiet polecacie(chodzi o taki ,na ktorym mozna dłużej polatac) i zeby pasował do ASW?

pozdr

 

 

 

ps2.Nikt nie dokupował sobie czegoś na "dłuższe" latanie? Czy może mało popularny jest ten model...

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

To zależy jaki sposób montażu wybierzesz. To silnik do montażu za wręgą. Wystaje tylko ośka. Ale jeśli nie pasuje ci takie rozwiązanie. bo np. chcesz mieć SC bardziej do przodu, czy coś, wtedy niezbędny będzie zestaw do konwersji (czyli "krzyżak" i specjalna piasta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.