Skocz do zawartości

"Wysuniecie" silnika benzynowego


jogi99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy macie jakis sprwadzony sposob na "wysuniecie" do przodu (o 25 mm) silnika benzynowego (DL50) ? Mam na mysli jakies tulejki czy podkladki dystansowe ... cos mi tam chodzi po glowie, jest troche podpowiedzi w necie, ale jesli ktos ma sprawdzony patent to prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem chodzi o przesunięcie całego silnika w masce do przodu? Proponuje albo zrobić nowy domek, ewentualnie wytoczyć nowe szpulki z dobraną długością, nie wydaje mi się aby te 25mm więcej były krytyczne jeśli chodzi o wytrzymałość owych szpulek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Sa gotowe tulejki o róznych długościach można też użyć kawałka rury o przekroju kwadratowym . Na upartego można też yżyć zwykłe szpilki gwintowane i nałożć na nie odpowiedniej długości tulejki z rur duralowych lub stalowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za tak szybki i "energiczny" odzew :)

Domku nowego raczej nie bede robil - zbyt skomplikowane i zmieniajace dotychczasowa konstrukcje...

Natomiast to o czym piszecie, a dotyczy dystansow, jak najbardziej by mi odpowiadalo i rownoczesnie pokrywa sie z tym co widzialem w necie (USA).

Wasze podpowiedzi utwierdzily mnie w przekonaniu o kierunku, ktory "w myslach" wybralem - dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.