Skocz do zawartości

Nowicjusz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum... cieszę się, że w końcu i ja zdecydowałem się do tego grona dołączyć...

Zaczynałem sporo czasu temu z lataniem... i zostałem w tyle z racji zmian w życiu...

Podniebne podboje głównie drony... ewentualnie zabawki heli...big lama...syma f1... takie gadżety...

Jednak latanie dronami porzuciłem...bo jak tylko obok był jakikolwiek heli...od razu wiedziałem, że chcę nimi latać...

Do rzeczy... Czy ktokolwiek na forum pamięta jeszcze ESky belt cp v2.... kupiłem 9 lat temu... leżał w pudełku... czekał...wiem, wiem... dziadek...g***o nie model...szkoda kasy...a weź daj spokój...a lepiej klon Trex...tak tak wiem... zamówiłem nowy pakiet... podłączyłem...(dobrze, że bez łopat) wszystko pięknie... wyłączyłem apke...a ten full obroty... zawinął w prawo...i tylny popychacz wirników...w drobnych kawałkach... mój błąd i nieuwaga zapewne...taka prośba...bo z częściami to lipa :-(:-(:-(... ktoś wie co na zamianę można wrzucić i gdzie szukać? Ewentualnie może był tu taki temat...to poproszę o przeniesienie.. bądź wskazówki...upgrade...zamienniki... ewentualnie linki do sklepów... internetowym kozakiem nie jestem... wiem można pewno kupić na zagranicznych aukcjach...ale jak wspomniałem, zostałem trochę w tyle, więc proszę o cierpliwość i przymrużenie oka... serdecznie pozdrawiam, i dziękuję za wszelką pomoc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Karol :-).... Bożena...bo w ciężkich chwilach...nieudane lądowanie... sklejone palce czy inne takie... zawszę mówię... Boże na ch***  mi to latado...koledzy podłapali...i tak teraz wołają... Bożena chłopie daj spokój ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.