Skocz do zawartości

Witajcie


rallyman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Mam na imię Mariusz mieszkam a Katowicach i do modelarstwa powracam po 10-letniej przerwie. Zaliczam się do zieleniaków, więc czytając wasze posty (dzięki za dobre rady:) zaczynam od początku przygode :

 

Easy glider pro

Spektrum DX6i

Silnik 25A

Regul 30A

Serwa polecane do zestawu hiteca

Lipol 3 2,45 Ah

itp

 

Myśle że to dobry pakiet startowy ?

 

AAA no i kabel do symulatora (wirtualne kretowisko) :)

 

W planach mam też zająć się szybowcami w skali 1:1. Muchowiec (lotnisko sportowe Katowice 122,7 Mhz port, 122,9 Mhz kwadrat) widać z okna :) od zawsze myślałem o tym

 

Pozdrawiam szacownych forumiaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie :)

 

Tylko trzeba zbudowac quadrocoptera pod nia. To juz platforma i niektorzy z tego zyja za dużą wodą. Kiedys sobie moze sprawie, na razie kosztuje to za duzo i chce wiecej pobawic sie w modelarstwo :D Mozna tez zbudowac innego dziwolaga. Wiecej dowiesz sie tutaj: http://www.rcgroups.com/aerial-photography-128/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho jest co czytać. Platformy to inna bajka jak na początek ale nie powiem pomysł wart świeczki (będe śledził temat :) ). Problem pewnie to synchronizacja ciągu tych czterech silniczków żeby odrazu nie fikało koziołków ale elektronika juz na wysokim poziomie :).....

 

Raffik więc do zobaczenia :) wiesz jak wygląda teraz wejście na muchowiec ? na planie lotniska nie ma wyznaczonych stref.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.