Skocz do zawartości

Pancernik Arizona- Proszę o plan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

jestem nowy na forum więc wszystkich serdecznie witam:)

Chciałbym zbudować okręt Arizona, lecz potrzebuję planów. nie chciał bym kupować modelu do sklejania, ponieważ mam zamiar zrobić go z drewna (a raczej jego szkielet) i w większym "wydaniu" tz. długość ok 150cm. okręt ten będzie budowany na miano RC:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuję za odpowiedź. bardzo proszę o przesłanie mi tego planu. mój adres e-mail to

puzder2@wp.pl

Do zrobienia szkieletu planuję użyć sklejek drewnianych, bądź drewna w innej postaci, mp. desek a wykończenie i całą resztę z blachy odpowiedniej grubości. Oficjalne rozpoczęcie budowy Arizony będzie prawdopodobnie latem bądź wczesną jesienią, ponieważ muszę skończyc rozpoczęty projekt mojego pierwszego statku wykonanego "z palca" który trwa juz 1,5 roku.

Dziękuję za zainteresowanie się tematem i

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłub przy tej wielkości lepiej zrobić z laminatu. Będzie równie wytrzymały, a dużo lżejszy niż blachy.

Odejdzie ci też konieczność wykonania szkieletu i będziesz miał więcej miejsca na wyposażenie.

Sam szkilet możesz wykorzystać do zrobienia kopyta pod laminat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.