Skocz do zawartości

Nazwa zespołu rockowego


Amoath

Jaka nazwa zespołu?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka nazwa zespołu?

    • Evil Soldiers
      5
    • The Apocaliptic band
      2
    • InSine
      2
    • SeyotoS
      2
    • iSound
      0
    • Crusher of heads
      1
    • The stocks
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja to się zupełnie nie znam, ale skoro dotrwałem do końca tego tematu, to proponuję w nazwie coś od autora ankietki:

Futabs, Futabas, Futabejsi itp

Extrim, Extrimsi itp

Skazoocośtam

W razie potrzeby podorabiajcie sobie końcówki (w przypadku Skazoo zapytajcie Marcina vel Skazoo czy można :lol: )

 

PS

Futabas mi się nawet podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia, dzis mi koleżanka uświadomiła ze dobra nazwa bedzie "zjedź kota" <- tez dobra nazwa ... cos tam było The Pussy Leg ^^ to mnie rozłożyło, albo ... Patelnia Boys :twisted: :twisted: Niektórzy maja te głowy, ogolnie to cał yczas chyba zostaniemy przy Evil Soldiers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies kiedys bylo w cdactrion ( acreion reaction) najdziwniejsze nazwy zespołów muzycznych: ( realne)

"gluty z kalkuty", "ciemna strona pomidora" , "grupa naukowców badająca niezniszczalnosc pudelka po serku homogenizowanym", 'kultura obszczymura"

 

i wiele innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z takim polotem sukcesu nie wróżę...

Swoją drogą, zupełnie bez obrazy, 16-latkowie z szatanem w nazwie wyglądają... hmmm.. groteskowo. Czy wokalista przeszedł już mutację, żeby growing zabrzmiał dostojnie?

 

 

 

sorka Ładziak ale jeśli już to to jest growl (czytaj groul) :wink: . Vader nie ma aż tak "mocnego" growla jak Behemoth. Vader gra głównie death metal, a Behemoth Black, Pagan, Death metal. Osobiście wole Behemotha niż Vadera bo Vader gra trochę za dużo i za szybko. I jeśli mówimy o śpiewaniu growlem to to się zwie growling. Growla da się nauczyć ale radze to robić po mutacji bo jak się uczysz podczas mutacji to bardzo łatwo można struny głosowe se zajeździć (wiem bo próbowałem). Growla się uczyłem robić 4 miechy po 1 godz. dziennie. W krótszym czasie praktycznie sie nie da tego nauczyć. :roll: Jeśli chcecie usłyszeć pięknego growla polecam przesłuchać piosenkę Behemoth - At the left hand ov god

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.