Skocz do zawartości

Jaki model do FlyCamOne 2 ?


sebi

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem dwie paczki. Jedna z modelem, druga z osprzętem. Model powinnien być u mnie ok. środy. Osprzęt dotarł do mnie w miniony czwartek. Dam znać jak wszystko poskładam do kupy. Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze pierwszego modelu.

Tu znalazłem trochę informacji o AXN Floater-Jet:

 

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=972336

 

 

Znalazłem też prezentację tego modelu:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=R9PkAxlt_sg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po zobaczeniu filmu jestem pod wrazeniem, szczegolnie ze to stockowe wyposazenie. Widac ze powoli umie latac ale pazura tez pokaze jak juz sie nauczysz latac. Ciekawy jestem jak bedzie z udzwigiem. Dosc duzy lipo tam wszedl wiec z aparatem tez chyba nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model przyszedł :) Wieczorem wstawię opis i zdjęcia modelu :)

Sprawdzałem silnik, wygląda mi to na Emaxa 2812, ze śmigłem 5x5E (zestawowe) ma ładnego kopa ;D Jakość wykonania nie budzi zastrzeżeń, myślę że MPX nie powstydził by się takiego modelu z takim wykonaniem :) stosunek cena-jakość rewelacja, uważam że lepiej wykonany od ES MPX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wszystko jest OK. i jesteście zadowoleni z zakupu. Sugerując tak kompleksowe rozwiązanie mimo woli czuje się odpowiedzialność za satysfakcję kupującego. Dlatego nie brałem już udziału w szczegółach doboru mode aparatury i pakietu.

Ze szczątkowych informacji w innych źródłach wynika, że przy małym pakiecie trzeba będzie dociążyć dziób, ale przy zastosowaniu pod aparat lub kamerę to raczej pozytywna cecha.

Jaki ostatecznie pakiet wybrałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Tobie Andrzeju i pozostałym za pomoc w konfiguracji mojego pierwszego modelu. Meteor jako że jest doświadczonym modelarzem :D składa mi wszystko do kupy. Ja dopiero zaczynam, więc bardzo mi jest na rękę, że mam pomoc na miejscu. Jutro jak dobrze pójdzie na polskim modelarskim niebie pojawi się AXN Floater-Jet.

 

Zamówiłem dwa pakiety 1300mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.