Jump to content

Moduł Jeti Duplex TF, TU. Ostrzeżenie ze strony producenta.


Swift

Recommended Posts

Witam

 

http://www.jetimodel.cz/cze/hlavni.htm

 

Słabiutko rozumiem czeski, a w wersji angileskiej strony, co dziwne, takiej informacji nie ma. Nie mniej informują o wykrytym błędzie konstrukcji anteny nadajnika, mogącym skutkowac spadkiem zasięgu. Jak rozumiem rzecz tyczy starszych modeli anten, o charakterystycznym zmniejszeniu średnicy (do ok. 6mm) anteny przy końcu - jak na obrazku.

Firma oferuje bezpłatną wymianę w/w anten.

 

Pozdrowienia

PP

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Guest Jerzy Markiton

Uwaga - zalecana wymiana anteny.

W partii anten wcześniej dostarczanych z modułami DUPLEX TU i DUPLEX TF zoatała stwierdzona zwiększona ilość usterek. Uszkodzenie anteny może spowodować zmniejszony zasięg systemu. O wystąpieniu zmniejszenia zasięgu użytkownik zostanie ostrzeżony akustycznie. Zapobiegając możliwym problemom zmieniliśmy dostawcę anten i równocześnie umożliwiamy użytkownikom bezpłatną wymianę anteny na nową.

Anteny z problematycznej serii posiadają na swym końcu zwężenie do 6 mm. Taką antenę wyślijcie na adres: JETI....... W zamian zostanie wysłana nowa antena. Przepraszamy za spowodowane utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.

Tyle tłumaczenie.

Widocznie p.Tinka wie, że te anteny nie poszły na zachód i nie widzi powodu informować całego świata (w j. angielskim) o problemach. Jeżeli wie, że poszły do Polski zapewne miał to załatwić jedyny oficjalny importer, AN-FINANS.....

Pozdrawiam - Jurek

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.