Skocz do zawartości

Nadajnik i odbiornik nie chcą się połączyć


MadA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Posiadam nadajnik i odbiornik zakupiony z pewnego chińskiego sklepu, jednak występuje problem z ich komunikacją, a nie do końca wiem jak sobie z nim poradzić ani jak sprawdzić co jest tego przyczyną.
Odbiornik podłączony jest w konfiguracji bind przez dołączoną do niego zworką.
Nadajnik posiada z tyłu przycisk bindowania (a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie było żadnej instrukcji) pozwalający na połączenie go z odbiornikiem. Po przytrzymaniu, dioda zaczyna szybko migać.
Niestety nic się nie dzieje i nie wiem jak podejść do tego problemu.
Czy mieliście podobny problem i wiecie jak sobie z nim poradzić lub co zrobić w tej sytuacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co to dokładniej za model tego flysky'a? Instrukcje powinno bez problemu dać się znaleźć w internecie i będzie wiadomo co to za przycisk. Przycisk bindowania na nadajniku przytrzymaj podczas jego włączania, może jeśli przytrzymujesz go na włączonym już nadajniku to zamiast w tryb bindowania wchodzi w tryb range test ale tego się nie dowiem póki nie będzie wiadomo co to za model nadajnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik:
Flysky FS GR3E - Link

 

Nadajnik:

Brak nazwy - Link

 

W sprawie instrukcji nadajnika odzywałem się bezpośrednio do producenta, jednak nie otrzymałem odpowiedzi

 

Jeżeli chodzi o próby włączania bindowania to próbowałem na dwa sposoby:
1 - wciskam przycisk na załączonym już pilocie i wtedy wchodzi w tryb "migającej diody" taki jak na filmie
2 - wciskam przycisk jeszcze przed załączeniem pilota, wtedy zapalają się wszystkie diody

 

Niestety obie te metody nie pozwoliły mi połączyć się z odbiornikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.