Skocz do zawartości

Wakacyjne latanie


Rekomendowane odpowiedzi

Co rok spedzam  wakacje    w  3city-  powód   Miedzynarodowy  Festiwal Muzyki  Organowej w  Oliwie  ....fajne  miejscówki  do  polatania...trasy  rowerowe  codzienna  dawka  jazdy  po  rezerwacie  Beka - gdzie  zawsze  mieszkam w  Osłoninie  /za  łozko  30  zł...w  Mechelinkach  własciciele  dostali  do  głowy  od  60 zł  i juz  tam  zrezygnowqałem  z  pobytu /  nocne  pijackie  letnie  powroty  z  plaż z  mola  w Mechelinkach .  Byłem  w  pensjonacie  Klif  obiad  "bidula"  2  danie  30  zł  a  kibel  klucz  w  bufecie  i  5  zł  !!!.    Jurek  nie  masz  co  zazdroscic  takie  zycie  emeryta  wszystko  przed  Tobą..  Pozdrawiam  wszystkich  kolegów  ,którzy  mnie  goscili  i  odwiedzili  i  dziekuję  za miło spedzony  czas   . janek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak  Jurku   by  żądać  5  zł    za  sracz  jak  się  konsumuje  to  porazka  .Własciciel  "nie  nazarty"  bo  przed  "Klifem "  postawił  budę  konsumpcyjną  obiadu  już nie  jedlismy   w  budynku    podanego  przez  paną  Wiesię...ale  chytry  2x  traci...i  ryb  nie  było  "  rybaki   nie  wypływały   okrętami  na  połowy   " . Unia  dała  szlaban  do  konca  sierpnia  - ot  polityka..    Polakom  zapchano  mordy  kasą  unijna......były  smozonki,  rozmrozonki  za  afryknske  ceny...ale  sa "biedronki  z  pstrągami....tylko  gorzej  bo  rybka  lubi  pływac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60  zł  to  cena  u  "Stefana"  buda  k.  mola. .      W  Klifie  skoro  sracz  5 zł  to  trzeba  sobie  przeliczyc  a  z  ciekawosci  zadzwonię  do  Wiesi....i  info  zamieszcze  bo im  sie  w  głowach  i  łbach  przoprzewalało.       Piotrze   juz  kilka  x  wybierałem  się  do  Ciebie  do  Parsk  ...tam  super  jestes  szczesciarz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jureczku  akurat  to  wschód  w   tej  miejscówce  a  znasz  ją  doskonale...myslałem  ,że  bedę  sam  spał  biwakujac  a  po  zachodzie  imprezowicze  róznej  narodowosci  bardzo  goscini  skłonni  do  wypitki  ....ale  wszystko  z  klasą  z  cichą  muzą...potem  wschód  z  zimną rosą...super 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.