Skocz do zawartości

[P]plany do katany pod 600ke depron


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Lubart ja sobie przewinełem uzwojenie silnika na grubszy przekruj uwiez mi chłopie nie chciał byś zeby snigło cie udezyło w reke na maksymalnych obrotach ja sie juz przekonałem grubszy przekruj drutu przy tej samej ilości uzwojen i napiećiu to tez wiekszy pobór prądu a prąd dzielimy przez napiećie i wychodzi nam moc w [W](watach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepciu kochany ......... paru lehnerów , kellerków i innych tam archaicznych motorków nie oddał bym za te nowo- wszesne 3 FFF takie czasy nastały muza z emepe-czy silniki czy-fazowe.... tylko my nadal jednozafowi ....... człowiek to przezytek .....

EDITT

Lubart ja sobie przewinełem uzwojenie silnika na grubszy przekruj uwiez mi chłopie nie chciał byś zeby snigło cie udezyło w reke na maksymalnych obrotach ja sie juz przekonałem grubszy przekruj drutu przy tej samej ilości uzwojen i napiećiu to tez wiekszy pobór prądu a prąd dzielimy przez napiećie i wychodzi nam moc w [W](watach)

 

fakt jestem nawalony ale prawo łoma sie niezmieniło ...

ciało ciśnięte nałoże treci na opo ......... acha nie to forum,,,

moc oblicza się mnożąc napiecie x prąd / sprawność silnika ,,,dla szczotkowców nigdy wiecej niz 65% realnie na wale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubart ja sobie przewinełem uzwojenie silnika na grubszy przekruj uwiez mi chłopie nie chciał byś zeby snigło cie udezyło w reke na maksymalnych obrotach ja sie juz przekonałem grubszy przekruj drutu przy tej samej ilości uzwojen i napiećiu to tez wiekszy pobór prądu a prąd dzielimy przez napiećie i wychodzi nam moc w [W](watach)

 

Co Z tego jak to właśnie waży 230g, a tyle powinien ważyć model ze wszystkim prócz akumulatora. Ja ręki bym nie włożył nawet pod silnik o niskim KV, nie jestem samobójcą i palce mi są miłe :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.