Jump to content

Thunter tiger eb4 s2,5


Recommended Posts

Witajcie.

Posiadam autko rc Thunter tiger eb4 s2,5, silnik dotarty, autko ogólnie dobrze odpala, ładnie wkręca się na obroty ale problem jest taki... jak robię skok na hopie, auto ląduje na ziemi to gaśnie, jak uderzę w bandę to też gaśnie. Praktycznie żadnej przyjemności z jazdy po torze, tylko na płaskim jest ok...

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przy płaskim lądowaniu możesz zahaczać kołem zamachowym o podłoże. Przy uderzeniu przodem może się ugina płyta i coś gdzieś blokuje wał. Podłóż jakieś klocki pod dyframi, odpal i uciśnij w okolicy centralnej przekładni. Jak zgaśnie to wiadomo gdzie szukać.

Jak masz ustawione wolne obroty? Na śrubie od przepustnicy czy na gazie? Wolne muszą być ustawione śrubkami. Przepustnica musi się opierać na wkręcie a nie wisieć na dźwigni od gazu.

Może być też nieco ubogo w paliwo albo przy silnym wstrząsie łapie powietrze. 

Warto dać dłuższy wężyk paliwa ze zbiornika do gaźnika. 

Link to comment
Share on other sites

Przy płaskim lądowaniu jest ok, właśnie jak przodem uderzy to gaśnie, muszę sprawdzić łożyska w środkowym dyferencjale, byłem dzisiaj na torze w Wolsztynie i od chłopaków dostałem też parę cennych rad. Obroty reguluję śrubą w silniku, muszę wrócić do ustawień fabrycznych i doregulować silnik. Wężyk też zastosuję dłuższy. Dzięki za rady.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.