Jump to content

SANWA RDS 8000 2,4 GHz


bojler

Recommended Posts

Witam, chciałbym uzyskać trochę informacji o aparaturze RDS 8000 SANWA 2,4 GHz. Przed tą częstotliwością jest przyszłość i nie ma odwrotu czego doświadczyłem latem na lotnisku we Wrocławiu kiedy w powietrzu naraz znajdował się prawie 30 modeli.

Wybór akurat systemu nadawczo odbiorczego 2,4GHz myślę że będzie zależał od upodobania i zasobności pieniążków. Mnie interesuje powyższa SANWA kompletna 8 kanałowa za 750 zł. Proszę o opinię.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

 

Też się zastanawiam, bo cena dosyć przystępna, 4 serwa standard w komplecie. Opinie na forum RC Universe, zarówno o tym modelu jak i poprzednich dobre. Najczęściej przytaczane minusy to maksymalnie 3 znaki w opisie modelu i akumulatory nadajnika 600 mAh, brak odbiornika typu mini, ale firma zapowiedziała taki w tym roku.

 

Co budzi moją watpliwość, to moc promieniowania wcz, podają 90 mW. U nas jest dopuszczalne jedynie 10mW, 100mW to bodaj tylko w Stanch.

 

Pozdrowienia

PP

Link to comment
Share on other sites

Myślę że do każdej aparatury można mieć coś za i coś przeciw. Spektrum jest dość drogie. No cóż Sanwę już zakupiłem i czekam na przesyłkę. Co do mocy w.cz. no cóż zobaczymy może i u nas zostanie zwiększona. Ne wiem jaką moc ma FUTABA i SPEKTRUM

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.