Jump to content

Odbiornik/rejestrator obrazu


Recommended Posts

Tak ale jak napisałem powyżej coś tam mam , na razie znalazłem na starej aukcji w aledrogo coś takiego i nawet bardzo interesujące bo spełnia kryteria. A nazwano to tak "ODBIORNIK VIDEO 5.8GHZ WIFI DVR KAMERA FPV" Nawet ciekawy wynalazek bo zapisywać mogę w tablecie czy telefonie. Szukam dalej czegos podobnego do tego https://www.amazon.co.uk/5-8GHz-Converter-Transmitter-Android-Devices/dp/B01DDMNXX2

A tu jest fajny filmik ale nie mogę  znaleść tych odbiorników

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To co w wkleiłeś to jest OTG coś takiego jak Eachine ROTG02 albo wersja 01 z jedną anteną (miałem oba). Generalnie jest to jakieś wyjście jeśli chodzi o nagrywanie, ale latać na tym trudno bo ma spore opóźnienie. OK, jak latasz nazą czy pixhawkiem w Hold to bez różnicy, ale jakimś racerem czy szybszym samolotem to prędzej się zabijesz ? Czyli musiał byś mieć i OTG i gogle, a to trochę upierdliwe - wiem bo sam "chwilę" tak latałem jak mi nagrywarka DVR w monitorze padła. Nie dość, że nosisz 2 urządzenia zamiast jednego to kolejne 2 anteny trzeba kupić bo te baciki to badziew.

Nie wiem co masz za gogielki? Ale być może najprostszym rozwiązaniem będzie dokupienie nagrywarki DVR i domontowanie do gogli: Przykład chyba najtańszej: https://www.banggood.com/Eachine-ProDVR-Pro-DVR-Video-Audio-Mini-Recorder-for-FPV-Multicopters-for-RC-Drone-FPV-Racing-p-1061196.html?cur_warehouse=CN oczywiście są lepsze.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.