Skocz do zawartości

Dziwny sklep


robert_s86

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam ten sklep ponieważ sprzedają towar którego nie mają. Ja kupiłem z tego sklepu aparature Dx6i towar miał być "next day" a następnego dnia otrzymalem maila że nie mają tego towaru chociaż na stronie

 

sklepu jest cały czas do kupienia :cry: i teraz pozostało mi czekać od 4 do 7 dni roboczych na sprowadzenie towaru i potem wysyłka do mnie.A tak bardzo chciałem wykonać swój pierwszy lot w weekend.

 

http://www.storacingproducts.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli akurat wyprzedać i czekają na dostawę. W końcu początek roku. Kilka dni opóźnienia to nic, wobec oczekiwania aż Poczta Polska wypluje w końcu z siebie powierzone mienie (jeśli wypluje).

Nieciekawa Oferta to np. Modelarski Na Dzielnej w Warszawie, gdzie Apki chodzą ze skromnym 100% narzutem wobec ceny rynkowej.

Albo sklep, gdzie zapłaciłeś, a sklep udaje, że cię nie zna.

A to to tylko przejściowe trudności. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po 7 dniach roboczych gdy nie dostałem przesyłki mail z zapytaniem i odpowiedź sklepu: Towar dostarczymy w przeciągu kilku dni. Po kilku dniach znowu wysyłam maila z zapytaniem co jest grane :evil: , a odpowiedź brzmiała: prosimy poczekać 2 do 4 dni roboczych. Po odczekaniu 4 dni znowu mail i odpowiedź: towaru w dalszym ciągu nie mamy w magazynie a gdy wyślemy paczkę poinformujemy o tym. Co ciekawe produkt cały czas dostępny na stronie sklepu i nawet zmieniła się cena. A ja jak nie miałem radia tak dalej nie mam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apki chodzą ze skromnym 100% narzutem wobec ceny rynkowej

 

I chodzą?! Ktoś kupuje taką drożyzne?

 

No właśnie chyba nie... Ten sklep ma opinię do omijania z daleka. :twisted: Od wielu lat sklep ów odchodzi od słusznej linii RC i zbliża się do łatwej i szybkiej ścieżki modeli redukcyjnych. :wink: I robi wszystko,by zniechęcać modelarzy do modeli innych niż statyczne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7 dniach roboczych gdy nie dostałem przesyłki mail z zapytaniem i odpowiedź sklepu: Towar dostarczymy w przeciągu kilku dni. Po kilku dniach znowu wysyłam maila z zapytaniem co jest grane :evil: , a odpowiedź brzmiała: prosimy poczekać 2 do 4 dni roboczych. Po odczekaniu 4 dni znowu mail i odpowiedź: towaru w dalszym ciągu nie mamy w magazynie a gdy wyślemy paczkę poinformujemy o tym. Co ciekawe produkt cały czas dostępny na stronie sklepu i nawet zmieniła się cena. A ja jak nie miałem radia tak dalej nie mam :cry:

 

Wiesz co ,odpuść sobie ten sklep.Zażądaj zwrotu kwoty.Dla przykładu podam Ci,że ja w sklepie HobbyCity zamówiłem helika przy stanie MINUS 26szt dnia 17.01 (zdawałem sobie sprawe,ze moze to potrwac okolo 1 miesiaca-dostawy deklarowane co 3 tyg) a dnia 23.01 dostałem mejla ,iż zamowienie zostało wysłane :) . Naprawdę miło mnie zaskoczyli.Zważywszy na to,że od 17.01 stan magazynowy w kilka dni skoczył na MINUS 140 to pilnują się i wysyłaja w kolejności zakupu czyli ci co zamówili przy niższym stanie otzrymują pierwsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To Ci sklep nerwów napsuł.

Polecam http://www.fast-lad.co.uk

Ja kupiłem u nich DX6i i dostałem po 4 dniach roboczych. [ przesyłka do Polski ]

Wszystko idealnie a kupowałem z kumplami i braliśmy 3 apki na raz - wywaliłem przez pay pala 1800 PLN [ i balem się co będzie dalej ]

Ale sklep wywiązał się z zamówienia wręcz idealnie.

Do tego kontakt bardzo dobry.

 

A i muszę dodać ze jest taniej niż w sklepie z którym walczysz, a na dodatek jesli czegoś nie ma - to i na stronie u nich widać stan magazynowy prawidłowy, pisząc do nich maila na pewno odpowiedzą kiedy planują dostawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.