Skocz do zawartości

Na bogato, bez schorowanych krewnych i starych czworonogów. Co się skrywa pod otoczką idealnych świąt?


M.Ch.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem to przykry artykuł, chyba poruszany corocznie.

Akurat mógłby pasować do mojej sytuacji gdzie stoimy przed decyzją o uśpieniu 14-letniego buldoga francuskiego - nowotwory i takie tam.

Jednak w naszym przypadku ciągniemy na siłę by przeżył z nami co najmniej do końca roku żeby oprócz dziwnych Świąt związanych z pandemią nie doszedł smutek po jego utracie.  Wielu moich znajomych uśpiło zwierzaki ale nie spotkałem się z sytuacją że spowodowane było to wygodnictwem czy chęcią pozbycia się psa ze względu na starość. Być może z perspektywy weterynarzy wygląda to tak w artykule z linku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 17:58, M.Ch. napisał:

Witajcie,

 

rzuciło mi się w oczy! W głowie mi się nie mieści....:

Link

Po pierwsze Onet a pewnie sa i tacy ale moje psy odeszły ze starosci, jedynie ostatni 7 letni sznaucer musiał być uśpiony bo nowotwór mu pysk rozsadził ze spał z podniesionym pyskiem .... wszystkie moje psy były członkami rodziny a patologia .... cóż jest wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.