Skocz do zawartości

Extra Rc Factory


enter1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zimą nie da się mnie wyciągnąć na polatanie , ale natknąłem się na film z tegorocznej jesieni , to już nie moje klimaty było zimno , wiatr naprawdę mocno wiał , ale bawiłem się dobrze.

Model przez jednych chwalony przez innych krytykowany(cena:() , ja go tam lubię i pierwsze kroki nowych manewrów zawsze stawiam tym modelem.

1240mm rozpiętości bez możliwości odpięcia skrzydeł jest upierdliwe w transporcie , ale to jedyny mój elektryk i w jego przypadku godzina latania non stop nie jest wyzwaniem , polata dłużej  oczywiście nie na jednym a na 5 pakietach.

Ogólnie to cieszę się że dałem się na niego namówić choć jak go kupowałem to sam pukałem się w czoło , jeden z brzydszych modeli a przynajmniej za taką kasę jaką sobie śpiewają są ładniejsze samoloty do kupienia , zmieniłem zdanie jak sobie nim polatałem.

Najlepsza opcja do nauki :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.