Skocz do zawartości

Model spalinowy.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta aparaturka to z jakiegos zestawu jest? A probowales pod ten kanal podlaczyc inne servo? Jak na innym serwie to samo bedzie sie dziac to chyba bedzie znaczyc ze masz 'walniety' potencjometr (w nadajniku). Patryk sokol pakiet tu niema chyba nic do rzeczy :roll: (tak mi sie wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafix-jest napisane jak wół że podłanczałem już pare serw i wszystkie sięę zachowują tak samo

 

balcerseb88-aparatury narazie nie zmienię (jak już to na gwiazdkę w przyszym roku)bo nie mam siana

 

Patryk Sokol-jak może być walnięty potencjometr w nadajniku skoro jak podłańczam regulator i silnik to iest ok silnik chodzi poprawnie na ale cóż przemienię narazie potencjometr od innego drążka i sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK już wszystko z aparaturą ok.

Rozkręciłem ją coś tam pomajstrowałem i działa.

 

To nie lataj tym radiem spalinka blisko ludzi, domow. Dobre i sprawdzone radio to podstawa bezpiecznego latania i wogole latania, jak sprzet nie jest pewny to szkoda pracy nad modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz troche posiedziec, popatrzec, pomyslec i rozczytac plany, jak masz rzut boku kadluba porownaj go z widokami przekrojow. Na rzucie bocznym, dwie skrajne linie to balsa od gory i od dolu, one ida na zaklad na boczek. Jak masz skrajne 3 linie na rzucie bocznym, to druga rysuje ksztalt boczku, trzecia zakresla kontur podloznicy. Zanim zaczniesz cos wycinac przeanalizuj wszysto z 10 razy zeby wszystko bylo jasne i zebys wiedzial co i jak jest zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wracam po tak długim czasie na forum ponieważ nie miałem czasu ale lepiej od razu przejdźmy do tematu.

Wreszcie mam jakieś pieniądze i chciałbym rozpocząć budowę tego modelu i mam pytanie co kupić w modelarskim do jego budowy?

Link do planów podałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie byłem w sklepie modelarskim i kupiłem:

 

-3x balsa 100cm x 10 cm x 3mm STANDARD

-4x balsa listewka 5x5mm

-1x balsa 6mm STANDARD

-przy okazji kupiłem dodatkowo 2 śmigiełka do P-92

 

Sklejki nie kupiłem ponieważ nie było takiej jaką potrzebowałem ale mam już dawcę organów (dawcę sklejki) skrzynki po cytrusach.

 

A przy okazji dowiedziałem się dokładnie od czego i jak zacząć budowę modelu oraz jak dokładnie go zbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.