Skocz do zawartości

Nasi w telewizji


Barabasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wprawdzie sam takowego dekodera nie posiadam, ale dzięki pomocy kolegów mogłem siebie zobaczyć w telewizorze. Dopiero tam zobaczyłem jaki ładny mam "szyberdach" na głowie :shock: .

A zatem zapraszam do pooglądania i posłuchania co stare pierniki mają do powiedzenia o naszym hobby.

http://pl.youtube.com/watch?v=Vm_d2bqpK-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie potęga telewizji: startujesz trenerkiem a lądujesz już extrą :idea:

Tak naprawdę na lotnisku nakręcili około 1,5 godziny a "puścili" 29 minut - się wycięło nie w tym miejscu. Zresztą jeden i drugi to samolot, co za różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie potęga telewizji: startujesz trenerkiem a lądujesz już extrą :idea:

Tak naprawdę na lotnisku nakręcili około 1,5 godziny a "puścili" 29 minut - się wycięło nie w tym miejscu. Zresztą jeden i drugi to samolot, co za różnica :D

 

29 minut jak na telewizję to i tak sporo!! Naprawdę całkiem niezły materiał zrobili. Wszystko co najważniejsze zostało powiedziane i pokazane :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka bateria wystarcza na około 3 lata :lol: i ładuje sie około 2 godziny. :roll: W moim przypadku ładuje sie 30min i starcza na pół roku.Trzeba przyznac, że fajnie sie ogląda takie materiały podobała mi sie akcja jak gosc dodając gazu patrzył na radio :mrgreen:

 

Co to za nadajnik w czesci 1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka bateria wystarcza na około 3 lata :lol: i ładuje sie około 2 godziny. :roll: W moim przypadku ładuje sie 30min i starcza na pół roku.Trzeba przyznac, że fajnie sie ogląda takie materiały podobała mi sie akcja jak gosc dodając gazu patrzył na radio :mrgreen:

 

Co to za nadajnik w czesci 1 ?

 

Nic dziwnego :) Ładowanie większym prądem jest mniej dobre dla pakietów. Więc jak ładujemy małym to pakieciki dłużej będą w obrocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.