Skocz do zawartości

Nie komentować "Króla" lub "Królowej"


robintom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

KAmilu, Hubert ma racje, Pisales list do Boogiego wiec jak juz pisalem moze on zrobic z nim co zechce. Skasowac, zapisac, upublicznic czy oprawic w ramki. To jego wlasnosc odkad go mu wyslales. Piszac cokolwiek musisz miec swiadomosc tego co piszesz i brac za to odpowiedzialnosc.

W swoim zyciu wiele zrobilem modeli od zera , a bawie sie modelarstwem juzponad 20 lat, wiele modeli zaprojektowalem rowniez , ale nie stronie tez od gotowcow.

Zastanawiajac sie, to tu na forum 95% ludzi to, jak ich nazwales "pseldomodelarze" CZemu wiec z nami sie zadajesz. Nie masz niesmaku jakiegos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kazdej sprawy mozna podejsc dwojako. jak do kamyczka_RC

1.

No moze jest troche trudny w konaktach miedzyludzkich, ale to wspanialy modelarz!

Albo.

2.

No i co z tego ze to dobry modelarz, jak strach go w towarzystwo wpuscic?

 

 

 

 

baxter

P.S.

Nie zabierzesz dziewczyny na bal tylko dla tego ze ladnie wyglada, alicznie tanczy i moze duzo wypic. Jeszcze musi sie umiec odezwac..

_________________

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę usunąć moją prywatną korespondencję z tego i innych postów Boogie to młody chłopak i jemu można wybaczyć ale dorosły facet cytujący korespondencje prywatną na forum to już przesada ...

 

Chlopie czy ty nie rozumiesz ze PW, nazywa sie prywatna wiedomoscia dla tego ze jest wlasnoscia tego do kogo ja wyslales?

Jezeli nie chcesz upubliczniac swoich postow to po napisaniu nie uzywaj klawisza "wyslij", przenos od razu do kosza na smieci, tam jest ich miejsce. Jezeli masz ochote wyslac mi PW to od razu doklej do tego watku.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW czy to wysyłającego czy odbierającego , powinna zostać do wiadomości tych 2 osób.

W wyjątkowych sprawach czasami ją trzeba upublicznić.

Wydaje mi się że lepszym zwyczajem było by zapukanie do zarządu forum z takimi PW niż ogłaszanie ich publicznie.

A oni wraz z moderatorami moga sprawę załatwić jednym kliknięciem myszy.

 

Co nie zmienia faktu , że rozumiem doskonale Robntona(Tomka)

Tak tylko pisze na przyszłość , bo podobne sprawy będą się nie raz jeszcze ukazywać i dobrze by było wypracować jakieś sensowne podejście do tematu , zamiast publicznie prać forumowe brudy.

Inaczej pisząc.

Zamiast tworzyć 4 czy 8 stron jaki ktoś jest lub nie jest, sprawę załatwić przez przekazanie jej władzom / moderatorom forum do pilnego wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie czytałem wypowiedzi Kamila w różnych postach i z przykrością muszę stwierdzić że we wszystkich widać nutę kim to ja nie jestem ,jakie to mam doświadczenie jak wielki jestem i na wszystkim się znam JA JA JA JA i jeszcze raz JA najlepszy jestem i wszystko mam najlepsze.

Zastanawiam się czy to próżność czy kompleksy, zrobienie ankiety czy robić prezentacje z budowy modelu to już był szczyt wszystkiego nie wspomnę o traktowaniu ludzi w sposób wręcz chamski ,dlatego uważam ze Tomek słusznie postąpił wyciągając ten temat na światło dzienne .

Panowie nie piszcie o jakiejś ochronie korespondencji bo to jest śmieszne właśnie takie buractwo powinno być wyciągane na światło dzienne ku przestrodze przed podobnymi zachowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sumując Kamyczek ma pewne doświadczenie i fajnie że się nim dzielił. Problem był sposób dzielenia się tym doświadczeniem oraz sposób reakcji na słowa krytyczne. Raczej pedagogiem nie będzie. Co do RWD to jak najbardziej temt ciekawy ale tu też wychodziły kwiatki. Ja tylko czekałem jak będzie z tego prezentacja w PawerPoint która wytyczy nam drogę na przyszłość co do zakresu i sposobu budowy własnych modeli. Pewną szalę goryczy to przepełniły te uprzejme emaile o tym co on myśli o imigrantach. Można wierzyć lub nie ale po mnie osobiście to spływa. Ja wiem jak żyję i co osiągnąłem startując od zera. Ale nie lubię jak się uogólnia i pisze że wszyscy Polacy za granicą to są do ..... . Kwiatki tu w Anglii widziałem nie raz ale takie same są i w kraju. I tak myślałem czy właściwie zrobiłem publikując PW. Ale takie przyjemne PW nie tylko ja dostałem widzę. I można by rozmawiać i tłumaczyć prywatnie że takie podejście do ludzi jest złe. Ale to nie było pierwszy raz i jak czytam wasze wypiedzi o waszych kontaktach z kolegą Kamyczkiem to taka rozmowa nie zdała by się na nic. Pewne osoby są niereformowalne. I jak nie można po dobroci to nieraz trzeba spowodować tak zwane walnięcie :ass: o beton. Może to pomoże. A jak nie to co? Pozostał tylko CUD. Sam pamiętam swoja wpadkę gdy ciśnienie mi skoczył ale przeprosić umiałem? Umiałem? Zreformowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PW czy to wysyłającego czy odbierającego , powinna zostać do wiadomości tych 2 osób.

W wyjątkowych sprawach czasami ją trzeba upublicznić.

Wydaje mi się że lepszym zwyczajem było by zapukanie do zarządu forum z takimi PW niż ogłaszanie ich publicznie.

A oni wraz z moderatorami moga sprawę załatwić jednym kliknięciem myszy. "

 

 

Pozwoliłem sobie zacytować Tomka, ponieważ podobnie uważam, przecież

PW = PRYWATNA wiadomość i tak też powinna być traktowana .

 

A tak całkiem prywatnie : żal :ass: ściska ,że "Tomek "jest "niebieski" a nie" kolorowy" jak zresztą byc powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.