Skocz do zawartości

Problem z instalacją Aerofly


AndrzejNowak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem taki problem i rozwiazałem go formatując dysk i instalujac od nowa win XP i po zainstalowaniu niezbędnego oprogramowania w pierwszej kolejnosci zainstalowałem AFPD.Brakowało w Win XP jakiegos pliku, który się ulotnił podczas czyszczenia po inwazji wirusów.Jeśli Masz Viste to może byc problem innego rodzaju.A AFPD to legal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może leżeć w rejestrach Win. Mam akurat ten sam problem ale z innym programem.Muszę zainstalować od nowa system, żadne próby naprawy rejestrów nie przyniosły skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re-instal niczego nie zmieni. System przy re-instal sprawdza czy na kompie są wymagane dll-e oraz czy jest wpis w rejestrze. Jeśli jest to omija i nic nie podmienia.

 

Przyczyn może być wiele: od programu antywirusowego do ostatniej poprawiki windy.

Ciężko tak bez pomacania powiedzieć.

 

Rada taka:

Jeśli nie można niczego wykombinować (wy- googlać) to zostaje instalacja windy od nowa. Czasami jest to o wiele szybsze rozwiązanie niż grzebanie kilka dni bez powodzenia.

Ale to wszystko oczywiście zależy od tego co jest posadzone na windowsie.

Jeśli jest poinstalowane mnóstwo programóww to ból, jeśli nie to za 2-4 godz.

jest po sprawie. (a aktualizacje można przy okazji ściągać w tle)

 

EDIT.

A co z wirusami??. Zawirusowany system też daje taki komunikat.

Tzreba przelacieć na wirusy i spayware programami online i zobaczyć czy coś złapią,

jeśli tak to trza utłuc drania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zrobiłem formatowanie dysku (partycji systemowej) i ponowną instalację.Pomogło odrazu.Próba naprawy rejestrów poprzez instalator Win się nie powiódła.Naprawa systemu poprzez instalatora Windows i funkcję przywracania systemu oraz opcja napraw bez formatu to jakieś nieporozumienie i chyba w Microsofcie nawet nie wierzą w jej działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te funkcjie nigdy dobrze nie działały. Owszem przywracanie systemu do poprzedniej wersji działa ale trzeba troche tą funkcjię skonfigurwać i trzeba na czystym systemie zaraz po instalacji zrobić sobie punkt przywracania.

 

Najlepszą metodą na szybkie przywracanie systemu jest.

1. Zainstalować czysty system

2. Poinstalować najczęściej używane programy

3. Zrobić obraz dysku systemodego na partycji D: lub na drugim wolumenie

(np. programem NortonGhost http://www.symantec.com/pl/pl/norton/ghost)

 

I już

Jak padnie ponownie winda to odtwarzamy system z obrazu i po 30 min mamy swój system z większością naszych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Trzeba ZAINSTALOWAĆ a nie re-instalować.

Instalacja wraz z formatem partycji systemowej.

Tylko tak można mieć 100% gwarancji że system jest czysty.

 

Andrzej

Mmusisz jeszcze raz wsadzić płytę do napedu i wybrać instalację

(nie re-instalację) i jak zapyta czy formatować to wybrać

format NTFS.

Musi pomóc.

Jjak nie pomoże to trzeba zacząć sprawdzać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.