Skocz do zawartości

Czy moge taką ładowarką ładować ten pakiet?


lazlo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Twój zasilacz się nadaje do takiego pakietu. Jednak zamiast ciąć wtyczki polutuj sobie dodatkowy kabelek z wtyczkami łączącymi odpowiednio pakiet i zasilacz. Zakup sobie na miernik za 5-10zł [np. na allegro] i bedziesz wtedy miał pewność że plus to plus :D

 

To zapewne już wiesz.

 

Teraz do li-pol

 

Co do ładowarki z linku to za ~ 30-40zł masz podobną łądowarkę od e-sky.

 

Ja na twoim miejscu zakupiłbym coś pokroju Turnigy 6 czyli ładowarka procesorowa z wbudowanym balancerem [ok. 200zł] tyle że ładuje już wszystko wliczając ni-mh itd. jednak musisz do niej załatwić sobie zasilacz [np. przeróbke z PC - opis na forum]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inna sprawa bo teraz trzeba by było do niej zasilacz i tu kłopot . Mam zasilacz max power px 300 (300W) od starego kompa , i pisze na nim : +12, 15A .

1.Czy nie będzie on do tej ładowarki za mocny ? (aż 15A :!: )

2.Nie wiem gdzie on ma to 12V! :( Podłączam go do sieci i włączam na ON . Wychodzi z niego duużo kabli - złącze do płyty , dysku itp. Gdy sprawdzam napięcie to daje ~5V.

Jak zrobić by dawała to swoje +12V i jak to podłączyć ?(które to plus i minus ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacza do accucell-6 nie musisz przerabiać, zwłaszcza, że pewnie na początku nie będziesz używać 100% jej mocy. Ja zasilam ją z zasilacza nie wyjętego z komputera. Odpinam zasilanie dysków, napędów i podpinam się pod luźną wtyczkę.

Żółty to +12, czarny to masa.

Poczytaj tematy o przeróbce zasilaczy-wszystko zostało już napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Chodzi mi o taki zasilacz http://www.allegro.pl/item789686572_nowy_zasilacz_ibm_lenovo_16v_4_5a_gwarancja_fvat.html

do takiej ładowarki http://www.allegro.pl/item803327038_ladowarka_li_po_z_balanserem_hit_za_mini_cene.html.

Zasilacz daje 16v więc wydaje mi się że będzie ok. , ale wole się upewnić.

Co myślicie o tej ładowarce?

Czy wtyk od tego zasilacza będzie pasował do gniazda w ładowarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Szczepan pisze - szkoda kasy - dokupisz pakiety w przyszlosci i Cie szlag trafi podczas ladowania.

Mialem 2 i rozdalem - jeden z kolegow co to go dostal - kupil co innego po kilkunastu dniach bo mu szkoda czasu bylo.

 

 

ps.

Jakby co to mam imaxa 6 do sprzedania - wiecej info znajdziesz w gieldzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.