Skocz do zawartości

RadioLink Aparatura AT10II


Rajiu Ryu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zastanawiam się czy owa aparatura nadaje się na zakup jako pierwszej aparatury i czy wystarczy bądź czymkolwiek się nadaje na początek

ewentualnie prosił bym o propozycje w podobnej cenie bardziej docenionych prze was aparatur  

 

https://www.rchubiq.eu/radiolink-aparatura-at10ii-12ch-24ghz-mode-2-telemetria-odbiornik-r12ds-modul-prm-01-kolor-pomaranczowy-p-594.html?gclid=CjwKCAjwxuuCBhATEiwAIIIz0TBJda7MBkiqFvfes3dwLCULtLpwtYK-H76BWtbjXQWvfItVvJhgMxoCItoQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tę aparaturę kupiłem sobie jako trzecią, jeszcze nie latałem na niej, kupiłem ze względu na tanie odbiorniki, wcześniej miałem SANWĘ, 280 zł za odbiornik X 5 modeli... Nadajnikiem bawiłem się na "sucho", intuicyjne menu, dużo mixów, telemetria... Jak najbardziej na początek starczy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



8cf25cb970181c448fb7c8ed8278a84e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia z tą aparaturą i nie znam ceny , ale uważam że najbardziej rozwojową i najtańszą opcją jest Jumper T18.

Mnóstwo mixerów , podpięcie do komputera kabelkiem do ładowania telefonów , możliwość zbindowania praktycznie wszystkich odbiorników dostępnych na rynku ,

kolorowy wyświetlacz z możliwością umieszczenia fotki swojego modelu , moduł nadawczy 5w1 - odbiorniki dużego zasięgu o telemetrii nie wspomnę.

Odbiorniki firmowe Jumper ok.50 zł/szt. Aparatura ok.600-700 zł oczywiście drążki na czujnikach halla , otwarte oprogramowanie opentx

https://www.jumper-b2b.com/jumper-t16-pro-hall-gimbal-open-source-built-in-module-multi-protocol-radio-transmitter-24g-16ch-43ampquot-lcd-p0043.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas pojawiają się nowelizacje oprogramowania wprowadzające nowe funkcjonalności aparatury ,

również możesz programować do woli swoje ustawienia praktycznie bez żadnych ograniczeń. Oczywiście programowanie oraz ustawienia

na komputerze w programie companion z możliwością podglądnięcia skutków zmian w ustawieniach aparatury na ekranie ,

a następnie w przypadku zadowolenia ze skutków wgranie tych zmian do aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.